دسته‌بندی نشده · آوریل 3, 2022 0

معرفی و دانلود PDF کتاب آمادگی آزمون دکتری تفسیر متون اروپایی یک و دو | … | انتشارات سنجش امیرکبیر

[ad_1]

معرفی کتاب آمادگی آزمون دکتری تفسیر متون اروپایی یک و دوکتاب آمادگی آزمون دکتری تفسیر متون اروپایی یک و دو دربردارنده‌ی تکنیک‌های برنامه‌ریزی، خلاصه و چکیده‌ی مباحث درسی، نکته‌ها و روش‌ها، تست‌های خودسنجی و درنهایت تست‌های طبقه‌بندی‌شده است؛ دانشجویان و داوطلبان کنکور دکتری می‌توانند از این اثر کاربردی استفاده کنند.

درباره‌ی کتاب آمادگی آزمون دکتری تفسیر متون اروپایی یک و دو:

فلسفه کلمه‌ای یونانی و به معنای دوستداری دانایی است. فلسفه به اساسی‌ترین و بنیادین‌ترین مسائلی می‌پردازد که انسان با آن روبه‌روست و از این رو، طیف گسترده‌ای از موضوعات را دربرمی‌گیرد. توانایی درک مطلب و تفسیر متونی که فیلسوفان در طی قرن‌ها تألیف کرده‌اند و امروزه در اختیار ما قرار گرفته یکی از ویژگی‌هایی است که لازم است دانش‌آموختگان رشته‌ی فلسفه در آن تبحری خاص داشته باشند.

کتاب پیش رو به‌منظور کمک به داوطلبان آزمون ورودی دکتری تدوین شده است و در 42 فصل آن‌ها را یاری می‌کند تا با متون تخصصی فلسفی مواجه شوند و به سؤالاتی در این‌باره پاسخ دهند. این متون با رجوع به منابع معتبر و جزوه‌های دانشگاه‌های برتر ایران تدوین شده است و می‌تواند به‌خوبی پاسخ‌گوی نیازهای داوطلبان باشد.

درباره‌ی مجموعه‌ی سنجش امیرکبیر:

امروزه، به‌دلیل تعداد بالای داوطلبان و وجود رقابت تنگاتنگ میان آن‌ها، ورود به دانشگاه‌های مطرح در سراسر کشور امری بسیار دشوار است، که علاوه بر هوش و توانایی‌های علمی، تمرین و ممارستی جدی نیز می‌طلبد. در شرایطی که هر روزه مؤسسه‌هایی جدید با انبوهی از شعارهای غیرعملی سر برآورده‌اند و متقاضیانِ ورود به دانشگاه را جذبِ تبلیغات پرطمطراق خود می‌کنند، یک متقاضی ساده کاری سخت برای انتخاب راهبرد صحیح در مسیر تحصیلی خود دارد.

مجموعه‌ی سنجش امیرکبیر سعی دارد با ارائه‌ی برنامه‌های فرهنگی و آموزشی به نام «دوره‌های مکاتبه‌ای» نیازهای دانشجویان، دانش‌پژوهان، فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها و مراکز عالی را پاسخ دهد. کتب آموزشی «دوره‌های مکاتبه‌ای» با هدف ارتقاء سطح علمی دانشجویان سال اول تا چهارم دانشگاه و همچنین داوطلبان ورود به مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری به نگارش درآمده‌اند.

روش استفاده از این کتب آموزشی:

این کتاب‌ها شامل دو قسمت هستند. قسمت اول دربردارنده‌ی خلاصه‌ی درس و نکات کلیدی و قسمت دوم شامل تست‌های طبقه‌بندی‌شده است. بنابراین کافی‌ است تا داوطلبان موضوع درسی هر قسمت را به‌خوبی فرا بگیرند و در آخر تست‌های طبقه‌بندی‌شده را حل کنند.

کتاب آمادگی آزمون دکتری تفسیر متون اروپایی یک و دو برای چه کسانی مناسب است؟

اگر قصد شرکت در آزمون دکتری را دارید و درس تفسیر متون اروپایی یکی از منابع شماست، مطالعه‌ی این کتاب را به شما پیشنهاد می‌کنیم.
مشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود PDF کتاب آمادگی آزمون دکتری تفسیر متون اروپایی یک و دو | … | انتشارات سنجش امیرکبیر