دسته‌بندی نشده · ژوئن 17, 2022 0

معرفی و دانلود PDF کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری آلودگی‌های دریا | … | انتشارات سنجش امیرکبیر

[ad_1]

معرفی کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری آلودگی‌های دریاکتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری آلودگی‌های دریا حاوی درسنامه و سوالات چهارگزینه‌ای از مباحث کنکور این رشته است که تمام مباحث مهم را به خوبی پوشش می‌دهد و شما را برای روز آزمون نهایی آماده می‌کند.

درباره کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری آلودگی‌های دریا

آلودگی‌های دریا یکی از مهم‌ترین شاخه‌های رشته زیست‌شناسی است. با توجه به آلودگی‌های محیط زیستی که در سال‌های اخیر شاهد آن‌ها بودیم، به نیروهای ماهر و آگاه در این حوزه نیاز داریم تا با اقداماتی درست و به موقع، از گسترش این مشکلات جلوگیری کنند. از آنجایی که فعالیت‌های این رشته در بیشتر موارد بین‌المللی هستند، حساسیت بیشتری بر سطح دانش دانشجویان آموزش عالی وجود دارد. کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری آلودگی‌های دریا از انتشارات سنجش امیرکبیر با درسنامه‌های کوتاه اما جامع و کامل به شما در کنکور آموزش عالی کمک می‌کند و می‌توانید از آن برای مرور مباحث پایه و اساسی استفاده کنید.

درباره‌ی مجموعه‌ی سنجش امیرکبیر

امروزه به سبب حجم بالای داوطلبین و وجود رقابت تنگاتنگ میان ایشان، ورود به دانشگاه‌های مطرح در سراسر کشور امری بسیار دشوار است، که علاوه بر هوش و توانایی‌های علمی، تمرین و ممارستی جدی نیز می‌طلبد. در شرایطی که هر روزه موسسه‌هایی جدید، با انبوهی از شعارهای غیرعملی سربرآورده و متقاضیانِ ورود به دانشگاه را جذبِ تبلیغات پرطمطراق خود می‌کنند، یک متقاضی ساده کاری سخت برای انتخاب راهبرد صحیح، در مسیر تحصیلی خود دارد.

مجموعه‌ی سنجش امیرکبیر سعی دارد با ارائه‌ی برنامه‌های فرهنگی و آموزشی به نام «دوره‌های مکاتبه‌ای» نیازهای دانشجویان، دانش پژوهان، فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها و مراکز عالی را پاسخ دهد. کتب آموزشی «دوره‌های مکاتبه‌ای» با هدف ارتقاء سطح علمی دانشجویان سال اول تا چهارم دانشگاه و همچنین داوطلبان ورود به مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری به نگارش درآمده‌اند.

روش استفاده از این کتب آموزشی

این کتاب‌ها شامل دو قسمت هستند. قسمت اول دربردارنده‌ی خلاصه درس و نکات کلیدی می‌باشد و قسمت دوم شامل تست‌های طبقه‌بندی شده است. بنابراین کافی‌ست تا داوطلبان موضوع درسی هر قسمت را به خوبی فرا گرفته و در آخر تست‌های طبقه‌بندی شده را حل نماید.

کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری آلودگی‌های دریا مناسب چه کسانی است؟

داوطلبان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری رشته آلودگی‌های دریا می‌توانند از این درس برای جمع بندی قبل از آزمون نهایی یا مرور آموخته‌های خود برای دانشگاه استفاده کنند.
فهرست مطالب کتابفصل اول: مقدمه‌ای بر آلودگی دریا
تست‌های طبقه‌بندی شده فصل اول
پاسخنامه تست‌های طبقه‌بندی شده فصل اول
تست‌های خودسنجی فصل اول
پاسخنامه تست‌های خودسنجی فصل اول
فصل دوم: انواع آلاینده‌ها و منابع آن‌ها
تست‌های طبقه‌بندی شده فصل دوم
پاسخنامه تست‌های طبقه‌بندی شده فصل دوم
تست‌های خودسنجی فصل دوم
پاسخنامه تست‌های خودسنجی فصل دوم
فصل سوم: سنجش میزان آلودگی
تست‌های طبقه‌بندی شده فصل سوم
پاسخنامه تست‌های طبقه‌بندی شده فصل سوم
تست‌های خودسنجی فصل سوم
پاسخنامه تست‌های خودسنجی فصل سوم
فصل چهارم: اثر آلاینده‌ها بر ساکنین دریا
تست‌های طبقه‌بندی شده فصل چهارم
پاسخنامه تست‌های طبقه‌بندی شده فصل چهارم
تست‌های خودسنجی فصل چهارم
پاسخنامه تست‌های خودسنجی فصل چهارم
منابع
ادامه فهرستمشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود PDF کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری آلودگی‌های دریا | … | انتشارات سنجش امیرکبیر