دسته‌بندی نشده · ژوئن 17, 2022 0

معرفی و دانلود PDF کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری زبان تخصصی زمین شناسی | … | انتشارات سنجش امیرکبیرمعرفی کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری زبان تخصصی زمین شناسیکتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری زبان تخصصی زمین شناسی یکی از منابع مفید مخصوص آماده‌سازی برای آزمون ورودی است. این اثر از چهل فصل تشکیل شده که هر کدام آن‌ها دارای یک پاراگراف متن تخصصی، سوالات تستی و واژگان است که برای سنجش مهارت‌هایتان در این درس مهم طراحی شده‌اند.

درباره کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری زبان تخصصی زمین شناسی

زمین‌شناسی یکی از رشته‌های کمتر شناخته شده در ایران است که البته طرفداران پروپاقرص خود را دارد. اگر شما هم جزء این گروه هستید، احتمالا به ادامه تحصیل علاقه‌مندید و در این صورت باید توانایی‌های زبان انگلیسی خود را در روز کنکور به اثبات برسانید. اگر پراکندگی منابع شما را نگران کرده، ما شما را با کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری زبان تخصصی زمین شناسی از آثار انتشارات سنجش امیرکبیر آشنا می‌کنیم. این اثر برای ارائه منبعی کامل و مدون با داوطلبان کنکور طراحی شده و می‌تواند همراه خوبی برای تمرین واژگان تخصصی، مدیریت زمان و افزایش مهارت تست‌زنی باشد.

درباره‌ی مجموعه‌ی سنجش امیرکبیر

امروزه به سبب حجم بالای داوطلبین و وجود رقابت تنگاتنگ میان ایشان، ورود به دانشگاه‌های مطرح در سراسر کشور امری بسیار دشوار است، که علاوه بر هوش و توانایی‌های علمی، تمرین و ممارستی جدی نیز می‌طلبد. در شرایطی که هر روزه موسسه‌هایی جدید، با انبوهی از شعارهای غیرعملی سربرآورده و متقاضیانِ ورود به دانشگاه را جذبِ تبلیغات پرطمطراق خود می‌کنند، یک متقاضی ساده کاری سخت برای انتخاب راهبرد صحیح، در مسیر تحصیلی خود دارد.

مجموعه‌ی سنجش امیرکبیر سعی دارد با ارائه‌ی برنامه‌های فرهنگی و آموزشی به نام «دوره‌های مکاتبه‌ای» نیازهای دانشجویان، دانش‌پژوهان، فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها و مراکز عالی را پاسخ دهد. کتب آموزشی «دوره‌های مکاتبه‌ای» با هدف ارتقاء سطح علمی دانشجویان سال اول تا چهارم دانشگاه و همچنین داوطلبان ورود به مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری به نگارش درآمده‌اند.

روش استفاده از این کتب آموزشی

این کتاب‌ها شامل دو قسمت هستند. قسمت اول دربردارنده‌ی خلاصه درس و نکات کلیدی می‌باشد و قسمت دوم شامل تست‌های طبقه‌بندی شده است. بنابراین کافی‌ست تا داوطلبان موضوع درسی هر قسمت را به خوبی فرا گرفته و در آخر تست‌های طبقه‌بندی شده را حل نماید.

کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری زبان تخصصی زمین شناسی مناسب چه کسانی است؟

داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد و دکتری رشته زمین‌شناسی مخاطبان اصلی این کتاب هستند.
مشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود PDF کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری زبان تخصصی زمین شناسی | … | انتشارات سنجش امیرکبیر