دسته‌بندی نشده · جولای 6, 2022 0

معرفی و دانلود PDF کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری زبان تخصصی روانشناسی 2 | … | انتشارات سنجش امیرکبیرمعرفی کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری زبان تخصصی روانشناسی 2مجموعه‌ای از تست‌های طبقه‌بندی‌شده، خلاصه‌ی مباحث درس زبان تخصصی رشته‌ی روان‌شناسی، و تکنیک‌های مطالعه‌ در کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری زبان تخصصی روانشناسی 2 جمع‌آوری شده و در اختیار داوطلبن کنکور کارشناسی ارشد و دکتری قرار گرفته است. گفتنی‌ست این اثر یکی از جلدهای مجموعه کتاب‌های سنجش امیرکبیر است.

درباره کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری زبان تخصصی روانشناسی 2

یکی از مهم‌ترین دروس رشته‌ی روان‌شناسی که کسب مهارت بالا در آن، موفقیت شما را در کنکور ارشد و دکتری تضمین می‌کند، درس زبان تخصصی‌ست. ازاین‌رو، تمرین و تکرار این درس برای داوطلبان این رشته از اهمیت بالایی برخوردار است.

کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری زبان تخصصی روانشناسی 2 که یکی از جلدهای مجموعه‌ی سنجش امیرکبیر است، مجموعه‌ای بی‌نظیر از تست‌های طبقه‌بندی‌شده،‌ خلاصه‌ی دروس، نکات کلیدی و روش مطالعه‌ی درس زبان تخصصیِ رشته‌ی روان‌شناسی را در بر می‌گیرد. با توجه به حجم بالای متقاضیان این رشته، تمرین و تکرار این تست‌ها می‌تواند میزان موفقیت شما را تا میزان قابل‌توجهی افزایش دهد.

درباره‌ مجموعه‌ی سنجش امیرکبیر

امروزه به سبب حجم بالای داوطلبین و وجود رقابت تنگاتنگ میان ایشان، ورود به دانشگاه‌های مطرح در سراسر کشور امری بسیار دشوار است، که علاوه بر هوش و توانایی‌های علمی، تمرین و ممارستی جدی نیز می‌طلبد. در شرایطی که هر روزه موسسه‌هایی جدید، با انبوهی از شعارهای غیرعملی سربرآورده و متقاضیانِ ورود به دانشگاه را جذبِ تبلیغات پرطمطراق خود می‌کنند، یک متقاضی ساده کاری سخت برای انتخاب راهبرد صحیح، در مسیر تحصیلی خود دارد.

مجموعه‌ی سنجش امیرکبیر سعی دارد با ارائه‌ی برنامه‌های فرهنگی و آموزشی به نام «دوره‌های مکاتبه‌ای» نیازهای دانشجویان، دانش پژوهان، فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها و مراکز عالی را پاسخ دهد. کتب آموزشی «دوره‌های مکاتبه‌ای» با هدف ارتقاء سطح علمی دانشجویان سال اول تا چهارم دانشگاه و همچنین داوطلبان ورود به مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری به نگارش درآمده‌اند.

روش استفاده از این کتب آموزشی

این کتاب‌ها شامل دو قسمت هستند. قسمت اول دربردارنده‌ی خلاصه درس و نکات کلیدی می‌باشد و قسمت دوم شامل تست‌های طبقه‌بندی شده است. بنابراین کافی‌ست تا داوطلبان موضوع درسی هر قسمت را به خوبی فرا گرفته و در آخر تست‌های طبقه‌بندی شده را حل نماید.

کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری زبان تخصصی روانشناسی 2 مناسب چه کسانی است؟

مطالعه‌ی این کتاب به داوطلبین کنکور کارشناسی ارشد و دکتری زبان تخصصی روانشناسی پیشنهاد می‌شود.
مشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود PDF کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری زبان تخصصی روانشناسی 2 | … | انتشارات سنجش امیرکبیر