دسته‌بندی نشده · جولای 7, 2022 0

معرفی و دانلود PDF کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری زبان تخصصی مدیریت | … | انتشارات سنجش امیرکبیرمعرفی کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری زبان تخصصی مدیریتکتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری زبان تخصصی مدیریت خلاصه‌ی مباحث درس زبان تخصصی رشته‌ی مدیریت، تست‌هایی جامع و طبقه‌بندی‌شده و تکنیک‌های مطالعه‌ را در اختیار شما قرار می‌دهد.

درباره کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری زبان تخصصی مدیریت

با توجه به حجم بالای متقاضیان در رشته‌ی مدیریت، یکی از عواملی که موفقیت شما را در آزمون تضمین خواهد کرد، درس زبان تخصصی‌ست و تمرین و تکرار این درس برای داوطلبان این رشته از اهمیت بالایی برخوردار است. کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری زبان تخصصی مدیریت راه را بر شما هموار کرده و مجموعه‌ای از تست‌های طبقه‌بندی‌شده، نکات کلیدی، خلاصه‌ی دروس و روش مطالعه‌ی درس زبان تخصصی رشته‌ی مدیریت را شامل می‌شود.

درباره‌ مجموعه‌ی سنجش امیرکبیر

امروزه به سبب حجم بالای داوطلبین و وجود رقابت تنگاتنگ میان ایشان، ورود به دانشگاه‌های مطرح در سراسر کشور امری بسیار دشوار است، که علاوه بر هوش و توانایی‌های علمی، تمرین و ممارستی جدی نیز می‌طلبد. در شرایطی که هر روزه موسسه‌هایی جدید، با انبوهی از شعارهای غیرعملی سربرآورده و متقاضیانِ ورود به دانشگاه را جذبِ تبلیغات پرطمطراق خود می‌کنند، یک متقاضی ساده کاری سخت برای انتخاب راهبرد صحیح، در مسیر تحصیلی خود دارد.

مجموعه‌ی سنجش امیرکبیر سعی دارد با ارائه‌ی برنامه‌های فرهنگی و آموزشی به نام «دوره‌های مکاتبه‌ای» نیازهای دانشجویان، دانش پژوهان، فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها و مراکز عالی را پاسخ دهد. کتب آموزشی «دوره‌های مکاتبه‌ای» با هدف ارتقاء سطح علمی دانشجویان سال اول تا چهارم دانشگاه و همچنین داوطلبان ورود به مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری به نگارش درآمده‌اند.

روش استفاده از این کتب آموزشی

این کتاب‌ها شامل دو قسمت هستند. قسمت اول دربردارنده‌ی خلاصه درس و نکات کلیدی می‌باشد و قسمت دوم شامل تست‌های طبقه‌بندی شده است. بنابراین کافی‌ست تا داوطلبان موضوع درسی هر قسمت را به خوبی فرا گرفته و در آخر تست‌های طبقه‌بندی شده را حل نماید.

کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری زبان تخصصی مدیریت مناسب چه کسانی است؟

مطالعه‌ی این کتاب به داوطلبین کنکور کارشناسی ارشد و دکتری مدیریت پیشنهاد می‌شود.
مشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود PDF کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری زبان تخصصی مدیریت | … | انتشارات سنجش امیرکبیر