دسته‌بندی نشده · آوریل 6, 2022 0

معرفی و دانلود PDF کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری زبان تخصصی الهیات | … | انتشارات سنجش امیرکبیرمعرفی کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری زبان تخصصی الهیاتکتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری زبان تخصصی الهیات دربردارنده‌ی تکنیک‌های برنامه‌ریزی، خلاصه و چکیده‌ی مباحث درسی، نکته‌ها و روش‌ها، تست‌های خودسنجی و درنهایت تست‌های طبقه‌بندی‌شده است؛ دانشجویان و داوطلبان کنکور ارشد و دکتری می‌توانند از این اثر کاربردی استفاده کنند.

درباره‌ی کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری زبان تخصصی الهیات:

ناگفته پیداست که درس زبان انگلیسی برای دانشجویان مقطع تحصیلات تکمیلی اهمیت فراوان دارد. دانشجوها برای انجام پژوهش‌های خود و نگارش پایان‌نامه‌ها و رساله‌هایشان ناگزیرند به منابع انگلیسی رجوع کنند و از این رو، دانستن زبان انگلیسی به آن‌ها کمک می‌کند تا متون خود را هر چه غنی‌تر کنند. در آزمون ورودی مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد تمامی رشته‌ها نیز دانشجویان باید به سؤالاتی در زمینه‌ی زبان تخصصی رشته‌ی خودشان پاسخ بدهند، و به همین دلیل لازم است که پیش از آزمون، در خود آمادگی لازم را ایجاد کنند.

کتاب پیش رو برای کمک به داوطلبان آزمون ورودی رشته‌ی الهیات تدوین شده است و در 68 فصل آن‌ها را یاری می‌کند تا با متون تخصصی رشته‌ی خود مواجه شوند و به سؤالاتی در این‌باره پاسخ دهند. این متون با رجوع به منابع معتبر و جزوه‌های دانشگاه‌های برتر ایران تدوین شده است و می‌تواند به‌خوبی پاسخ‌گوی نیازهای داوطلبان رشته‌ی الهیات باشد.

درباره‌ی مجموعه‌ی سنجش امیرکبیر:

امروزه، به‌دلیل تعداد بالای داوطلبان و وجود رقابت تنگاتنگ میان آن‌ها، ورود به دانشگاه‌های مطرح در سراسر کشور امری بسیار دشوار است، که علاوه بر هوش و توانایی‌های علمی، تمرین و ممارستی جدی نیز می‌طلبد. در شرایطی که هر روزه مؤسسه‌هایی جدید با انبوهی از شعارهای غیرعملی سر برآورده‌اند و متقاضیانِ ورود به دانشگاه را جذبِ تبلیغات پرطمطراق خود می‌کنند، یک متقاضی ساده کاری سخت برای انتخاب راهبرد صحیح در مسیر تحصیلی خود دارد.

مجموعه‌ی سنجش امیرکبیر سعی دارد با ارائه‌ی برنامه‌های فرهنگی و آموزشی به نام «دوره‌های مکاتبه‌ای» نیازهای دانشجویان، دانش‌پژوهان، فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها و مراکز عالی را پاسخ دهد. کتب آموزشی «دوره‌های مکاتبه‌ای» با هدف ارتقاء سطح علمی دانشجویان سال اول تا چهارم دانشگاه و همچنین داوطلبان ورود به مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری به نگارش درآمده‌اند.

روش استفاده از این کتب آموزشی:

این کتاب‌ها شامل دو قسمت هستند. قسمت اول دربردارنده‌ی خلاصه‌ی درس و نکات کلیدی و قسمت دوم شامل تست‌های طبقه‌بندی‌شده است. بنابراین کافی‌ است تا داوطلبان موضوع درسی هر قسمت را به‌خوبی فرا بگیرند و در آخر تست‌های طبقه‌بندی‌شده را حل کنند.

کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری زبان تخصصی الهیات برای چه کسانی مناسب است؟

اگر قصد شرکت در آزمون ارشد یا دکتری رشته‌ی الهیات را دارید، این کتاب انتخاب مناسبی برای تقویت زبان انگلیسی است.
مشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود PDF کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری زبان تخصصی الهیات | … | انتشارات سنجش امیرکبیر