دسته‌بندی نشده · ژوئن 16, 2022 0

معرفی و دانلود PDF کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری زبان تخصصی مددکاری اجتماعی | … | انتشارات سنجش امیرکبیرمعرفی کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری زبان تخصصی مددکاری اجتماعیکتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری زبان تخصصی مددکاری اجتماعی اثری مفید برای مرور و سنجش آموخته‌هایتان در درس زبان انگلیسی است که شما را از لحاظ علمی و مدیریت زمان، برای روز سرنوشت‌ساز کنکور آماده می‌کند.

درباره کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری زبان تخصصی مددکاری اجتماعی

مددکاری اجتماعی یک از رشته های خاص دانشگاهی است که به دلیل ماهیت حساس این حرفه، معیارهای سخت گیرانه‌ای برای پذیرش دانشجویان اعمال می‌کند. اگر داوطلب این رشته هستید، باید بدانید که زبان انگلیسی در میان درس‌های مختلف از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است چون توانایی شما در مراجعه و استفاده از منابع دست اول و زبان اصلی را به اساتید نشان می‌دهد. پس اگر تصمیم دارید در بخش‌های عمومی و تخصصی آزمون نتیجه مناسبی به دست آورید، کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری زبان تخصصی مددکاری اجتماعی از انتشارات سنجش امیرکبیر انتخاب خوبی برای شماست.

شایان ذکر است که قسمت ابتدایی کتاب به نکات ضروری برای بهبود عملکرد شما در روز کنکور اختصاص دارد. همچنین هر بخش دارای یک پاراگراف برای سنجیدن مهارت مطالعه، سوالات تستی و واژگان است و در نتیجه به افزایش مهارت شما در زمینه‌های گوناگون کمک می‌کند.

درباره‌ی مجموعه‌ی سنجش امیرکبیر

امروزه به سبب حجم بالای داوطلبین و وجود رقابت تنگاتنگ میان ایشان، ورود به دانشگاه‌های مطرح در سراسر کشور امری بسیار دشوار است، که علاوه بر هوش و توانایی‌های علمی، تمرین و ممارستی جدی نیز می‌طلبد. در شرایطی که هر روزه موسسه‌هایی جدید، با انبوهی از شعارهای غیرعملی سربرآورده و متقاضیانِ ورود به دانشگاه را جذبِ تبلیغات پرطمطراق خود می‌کنند، یک متقاضی ساده کاری سخت برای انتخاب راهبرد صحیح، در مسیر تحصیلی خود دارد.

مجموعه‌ی سنجش امیرکبیر سعی دارد با ارائه‌ی برنامه‌های فرهنگی و آموزشی به نام «دوره‌های مکاتبه‌ای» نیازهای دانشجویان، دانش‌پژوهان، فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها و مراکز عالی را پاسخ دهد. کتب آموزشی «دوره‌های مکاتبه‌ای» با هدف ارتقاء سطح علمی دانشجویان سال اول تا چهارم دانشگاه و همچنین داوطلبان ورود به مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری به نگارش درآمده‌اند.

روش استفاده از این کتب آموزشی

این کتاب‌ها شامل دو قسمت هستند. قسمت اول دربردارنده‌ی خلاصه درس و نکات کلیدی می‌باشد و قسمت دوم شامل تست‌های طبقه‌بندی شده است. بنابراین کافی‌ست تا داوطلبان موضوع درسی هر قسمت را به خوبی فرا گرفته و در آخر تست‌های طبقه‌بندی شده را حل نماید.

کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری زبان تخصصی مددکاری اجتماعی مناسب چه کسانی است؟

داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد و دکتری رشته مددکاری اجتماعی مخاطبان اصلی این کتاب هستند.
مشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود PDF کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری زبان تخصصی مددکاری اجتماعی | … | انتشارات سنجش امیرکبیر