دسته‌بندی نشده · جولای 6, 2022 0

معرفی و دانلود PDF کتاب آموزش زبان ارمنی بدون توقف | دنیل قربانی | انتشارات کتاب دانیالمعرفی کتاب آموزش زبان ارمنی بدون توقفیادگیری زبان‌هایی به جز زبان مادری، یکی از جذاب‌ترین توانمندی‌هایی است که هر فردی می‌تواند آن را تجربه کند. کتاب آموزش زبان ارمنی بدون توقف نوشته دنیل قربانی، ازجمله کتاب‌های کاربردی برای یادگیری آسان زبان ارمنی به‌شمار می‌رود که به شما کمک می‌کند لغات و کلمات پرکاربرد این زبان را برای استفاده روزمره به‌راحتی بیاموزید.

درباره کتاب آموزش زبان ارمنی بدون توقف

یادگیری یک زبان جدید، ‌فعالیت جذابی است که می‌توانید به کمک آن مهارت خود را بسنجید و مغزتان را به یک چالش متفاوت دعوت کنید. برای آنکه آموزش زبان‌های جدید را آغاز کنید، ‌می‌توانید شیوه خودآموز را انتخاب کرده و به کمک منابع کمک آموزشی در این مسیر قدم بردارید.

کتاب آموزش زبان ارمنی بدون توقف نوشته دنیل قربانی از جمله کتاب‌های آموزشی در زمینه زبان و لغات ارمنی است که شما را برای یادگیری آسان و پرسرعت آن راهنمایی می‌کند. با انتخاب و مطالعه این کتاب بیش از 4000 کلمه و جمله کاربردی و ضروری در زبان ارمنی را می‌آموزید. در این اثر، همه مطالب و جملات به صورت دسته‌بندی شده و موضوعی قرار دارند که مطالعه و مرور آن را برای شما آسان‌تر می‌کند.

کتاب آموزش زبان ارمنی بدون توقف برای چه کسانی مناسب است؟

همه افرادی که قصد دارند زبان ارمنی را بیاموزند و لغات پرکاربرد این زبان را برای استفاده در مکالمات روزمره به خاطر بسپارند،‌ مخاطبان این کتاب هستند.
مشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود PDF کتاب آموزش زبان ارمنی بدون توقف | دنیل قربانی | انتشارات کتاب دانیال