دسته‌بندی نشده · مارس 17, 2022 0

معرفی و دانلود PDF کتاب آموزش شگفت انگیز فیزیک 2 – رشته تجربی – یازدهم | فرید شهریاری | انتشارات خیلی سبزمعرفی کتاب آموزش شگفت انگیز فیزیک 2 – رشته تجربی – یازدهمکتاب آموزش شگفت انگیز فیزیک 2 – رشته تجربی – یازدهم به قلم فرید شهریاری، مجموعه‌ای از درس‌نامه‌ها، بانک تست و آزمون است که به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا برای کنکور سراسری به آمادگی خوبی دست یابند و نتیجه‌ی خوبی کسب کنند.

درباره‌ی کتاب آموزش شگفت انگیز فیزیک 2 – رشته تجربی – یازدهم:

هر فصل از کتاب پیش رو، با آموزش مفهومی آغاز می‌گردد و به این جهت از درس‌نامه‌ها بهره گرفته می‌شود. آموختن فیزیک بدون حل مثال غیرممکن است و به همین علت، درس‌نامه‌ها با مثال‌هایی همراه شده‌اند که با عنوان «منوتو» آمده‌اند. «منوتو» یک جفت مسئله است که اولی را خود نویسنده حل می‌کند و مخاطب بعد از اطمینان یافتن و درک و فهم توضیحات اثر، به حل دومین مسئله می‌پردازد. به این شکل، یادگیری مفهومی فیزیک به کامل‌ترین حالت انجام می‌شود.

بعد از درس‌نامه‌ها به سراغ بانک تست می‌روید که با کامل‌ترین پاسخ‌های تشریحی همراه شده‌اند. بانک تست به میزان کافی تست در خود دارد و توزیع سطح دشواری این سؤالات، یک توزیع قابل قبول است. این سطح دشواری به چهار دسته ساده، متوسط، متوسط + و پیشرفته تقسیم شده‌اند.

مطمئناً شما هم به گوش‌تان خورده است که طراح پرسش‌های کنکور گاهی عیناً و دقیقاً از تمرینات خود کتاب درسی بهره می‌گیرد. به همین خاطر در میان سؤالات بانک تست، تست‌هایی را مشاهده می‌کنید که با نام آشتی با کتاب درسی آمده‌اند و در این قسمت تمام مثال‌ها، تمرینات و فعالیت‌های کتاب درسی در قالب تست گردآوری شده‌اند.

بعد از بانک تست، نوبت آزمون است. هر فصل با چندین آزمون تمام می‌شود که شما باید برای حل آن‌ها، زمان مشخصی را تعیین کنید.

کتاب آموزش شگفت انگیز فیزیک 2 – رشته تجربی – یازدهم برای چه کسانی مناسب است؟

دانش‌آموزان پایه یازدهم رشته‌ی تجربی مخاطبان این کتاب‌اند.

(این کتاب دارای حجم بیش از 20 مگابایت هست، لطفاً قبل از خرید، نسخه نمونه را دریافت و از صحت نمایش کتاب در موبایل یا تبلت اطمینان حاصل کنید.)
فهرست مطالب کتابفصل 1: الکتریسیته ساکن
بانک تست
آزمون
پاسخ‌نامه ابر تشریحی
پاسخ‌نامه آزمون
فصل 2: جریان الکتریکی و مدارهای جریان مستقیم
بانک تست
آزمون
پاسخ‌نامه ابر تشریحی
پاسخ‌نامه آزمون
فصل 3:مغناطیس و القای الکترومغناطیسی
بانک تست
پاسخ‌نامه ابر تشریحی
فصل 4: مغناطیس
بانک تست
پاسخ‌نامه ابر تشریحی
پاسخ‌نامه آزمون‌ها
پاسخ‌نامه «تو»ها
پاسخ‌نامه کلیدی
ادامه فهرستمشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود PDF کتاب آموزش شگفت انگیز فیزیک 2 – رشته تجربی – یازدهم | فرید شهریاری | انتشارات خیلی سبز