دسته‌بندی نشده · مارس 25, 2022 0

معرفی و دانلود PDF کتاب آموزش شگفت انگیز هندسه 2 – پایه یازدهم | حسین هاشمی طاهری | انتشارات خیلی سبزمعرفی کتاب آموزش شگفت انگیز هندسه 2 – پایه یازدهمکتاب آموزش شگفت انگیز هندسه 2 – پایه یازدهم نوشته‌ی حسین هاشمی طاهری، محسن محمدکریمی و خشایار کاویان پور، مجموعه‌ای از درس‌نامه‌ها، بانک تست، سؤال امتحانی و آزمون است که به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا برای کنکور سراسری به آمادگی خوبی دست یابند و نتیجه‌ی خوبی کسب کنند.

درباره‌ی کتاب آموزش شگفت انگیز هندسه 2 – پایه یازدهم:

در آغاز هر درس، تعاریف و قضایای موردنیاز بیان شده‌ و در ادامه چندین مثال و تست به تناسب ارائه شده‌اند و در انتهای هر درس، تمرین‌های تشریحی و سؤال‌های چندگزینه‌ای برای تمرین بیشتر و همچنین عمیق‌تر شدن آموخته‌هایتان آورده شده‌اند. امیدواریم به اندازه کافی برای حل آن‌ها بکوشید و اگر روش حل آن‌ها را متوجه نشدید به بخش پاسخ‌های مربوطه بروید. در انتهای هر فصل، چندین مسئله با عنوان مسائلی با چالش بیشتر آمده‌اند که بیشتر برای دانش‌آموزانِ خیلی علاقه‌مند هستند!

هر چند کتاب پیش رو، یک کتاب درسی یا تنها یک کتاب تستی نیست اما برای دانش‌آموزانی آماده شده که دوست دارند درس هندسه را دقیق‌تر بفهمند و تمرین بیشتر داشته باشند.

کتاب آموزش شگفت انگیز هندسه 2 – پایه یازدهم برای چه کسانی مناسب است؟

دانش‌آموزان پایه یازدهم رشته‌ی ریاضی مخاطبان این کتاب‌اند.
فهرست مطالب کتابفصل 1: دایره
فصل 2: تبدیل‌های هندسی و کاربردها
فصل 3: روابط طولی در مثلث
ادامه فهرستمشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود PDF کتاب آموزش شگفت انگیز هندسه 2 – پایه یازدهم | حسین هاشمی طاهری | انتشارات خیلی سبز