دسته‌بندی نشده · ژوئن 27, 2022 0

معرفی و دانلود PDF کتاب آموزش کاربردی HTML5,CSS3 همراه با پروژه عملی | مهرداد سلامی | موسسه فرهنگی هنری دیباگران تهرانمعرفی کتاب آموزش کاربردی HTML5,CSS3 همراه با پروژه عملیخبری خوش برای علاقه‌مندان به طراحی وب! کتاب آموزش کاربردی HTML5,CSS3 همراه با پروژه عملی از مهرداد سلامی و بهنام نوبخت، اصول اولیه و ضروری برای شروع برنامه‌نویسی وب را به شما آموزش می‌دهد و منبعی عالی برای آغاز این حرفه جذاب و پرطرفدار است.

درباره کتاب آموزش کاربردی HTML5,CSS3 همراه با پروژه عملی

تصور اینکه روزی برای دانلود یک قطعه عکس مجبور بودیم دقایقی پشت سیستم منتظر بمانیم حالا خنده‌دار یا حتی باورنکردنی است. کاربران فضای مجازی شوخی‌های فراوانی درباره سرعت اینترنت در گذشته می‌سازند، اما مانند هر طنز دیگری واقعیتی در اینجا وجود دارد: سرعت تحول اینترنت! حالا به لطف کافی‌نت‌های فراوان و پر سرعت، دسترسی به کامپیوتر کار دشواری نیست. امروز دغدغه افراد، یافتن بهترین و سریع‌ترین خدمات اینترنتی است که جنبه‌های مختلفی از جمله سایت‌ها را دربرمی‌گیرد و کتاب آموزش کاربردی HTML5, CSS3 همراه با پروژه عملی نوشته‌ی مهرداد سلامی و بهنام نوبخت به توضیح یکی از مهم‌ترین بخش‌های وب‌سایت‌ها، یعنی صفحات وب‌سایت‌ها می‌پردازد.

هدف این کتاب ارائه مطالب پایه و کاربردی برای آشنایی با HTML، یعنی زبان استاندارد طراحی صفحات اینترنتی است. وجود پروژه‌های عملی به سنجش آموخته‌هایتان کمک می‌کند و می‌توانید با اطمینان خاطر از آن برای شروع برنامه‌نویسی تحت وب استفاده کنید. لازم به ذکر است که برای انجام تمرین‌های کتاب آموزش کاربردی HTML5, CSS3 همراه با پروژه عملی (HTML5 CSS3 project based tutorial) به نرم‌افزار خاصی نیاز ندارید و برنامه Notepad به خوبی شما را در پیاده‌سازی دستورات همراهی می‌کند.

کتاب آموزش کاربردی HTML5,CSS3 همراه با پروژه عملی مناسب چه کسانی است؟

اگر به طراحی صفحات وب علاقه دارید و به تازگی وارد این حوزه شده‌اید، این اثر آموزشی می‌تواند اطلاعات اولیه و موردنیازتان را در اختیارتان قرار دهد.

در بخشی از کتاب آموزش کاربردی HTML5,CSS3 همراه با پروژه عملی می‌خوانیم

یک وب‌سایت واقعی تنها محدود به نمایش اطلاعات ثابت نیست، بلکه در پروژه‌های واقعی بخش زیادی از اطلاعات درون یک دیتابیس ذخیره شده و در مواقع مورد نیاز استخراج و به کاربر نمایش داده می‌شود که به این نوع وبسایت‌ها داینامیک گفته می‌شود. در سایت‌های داینامیک عملیات به دو بخش عمده تقسیم می‌شوند: 1. جمع‌آوری اطلاعات و ارسال به سمت سرور. 2. دریافت اطلاعات از سمت سرور و به نمایش به کاربر.

با استفاده از تگ form و کنترل‌های قابل استفاده می‌توانید برای هر یک از این دو حالت فرم مناسب را طراحی نمایید. تگ فرم یک خاصیت بسیار مهم به نام method دارد که مهمترین مقادیر آن می‌تواند POST (ارسال به سمت سرور) و یا GET (دریافت از سرور) باشد. در این کتاب ما امکان ساخت یک صفحه داینامیک واقعی را نخواهیم داشت و تنها به طراحی آن اکتفا خواهیم نمود.
فهرست مطالب کتابفصل اول: مبانی طراحی سایت
فصل دوم: استایل‌دهی به عناصر
فصل سوم: CSS3
فصل چهارم: نگاهی عمیق‌تر به CSS
فصل پنجم: HTML5
فصل ششم: پروژه عملی
ادامه فهرستمشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود PDF کتاب آموزش کاربردی HTML5,CSS3 همراه با پروژه عملی | مهرداد سلامی | موسسه فرهنگی هنری دیباگران تهران