دسته‌بندی نشده · آوریل 25, 2022 0

معرفی و دانلود PDF کتاب بچه‌‌ی باحوصله | احمدرضا آذر | انتشارات سرو یاسینمعرفی کتاب بچه‌‌ی باحوصلهآموزش صبر و شکیبایی به کودکان یکی از بزرگ‌ترین چالش‌های تربیتی است اما کتاب بچه‌ی باحوصله از احمدرضا آذر، می‌تواند این مشکل را حل کند! این اثر روایت گفتگوی شاگردان پیش‌دبستانی با یک تسهیل‌گر ماهر است که اهمیت صبور بودن را به آن‌ها آموزش می‌دهد و کودکان را با خوبی‌های این ویژگی اخلاقی آشنا می‌کند.

درباره مجموعه کتاب گفت و گوهای با کودکان:

کتاب‌هایی سرگرم‌کننده برای آموزش کودکان! احمدرضا آذر، نویسنده این مجموعه به موضوعات مختلفی مانند روش درست برخورد با دیگران، کنار آمدن با احساسات درونی و موضوعات بهداشتی می‌پردازد که والدین و مربیان مهدکودک می‌توانند از آن‌ها برای اهداف آموزشی و تربیتی استفاده کنند. نقطه قوت این آثار استفاده از تصاویر جذاب و رنگی است که باعث می‌شود مطالعه مجموعه کتاب گفت و گوهای با کودکان به تجربه‌ای خوشایند برای مخاطب تبدیل شود.

کتاب بچه‌ی باحوصله مناسب چه کسانی است؟

آموزه‌های این کتاب برای گروه سنی 6 تا 8 سال و والدین یا مربیانی که با این کودکان در ارتباط هستند مفید خواهد بود.

با احمدرضا آذر بیشتر آشنا شویم:

احمدرضا آذر فارغ التحصیل رشته هنر و فلسفه تعلیم و تربیت است. او به حوزه کودکان و نوجوانان توجه بسیاری دارد و عمده آثارش با هدف آموزش موضوعات مختلف برای این گروه‌های سنی تالیف شده‌اند.

در بخشی از کتاب بچه‌ی باحوصله می‌خوانیم:

آقای معلم رو به امیرمحمد گفت: آیا دلت می‌خواد نقاشی‌هات عالی بشن؟
امیرمحمد چشماش برق زد و گفت: مگه میشه؟
آقای معلم: بله که میشه، کافیه بفهمی عیبش تو چیه. وقتی درمورد نقاشی‌های بچه‌ها صحبت می‌کنیم، خوب نگاه کن تا عیب‌های کارت رو بفهمی و دیگه چی؟
بچه‌ها: تکرارش نکنیم.
امیرمحمد هم موافقت کرد تا درمورد نقاشی‌ها صحبت شود.
آقای معلم پرسید: به نظر شما درمورد کدوم نقاشی صحبت کنیم؟
علی: در مورد نقاشی من.
حنانه: درمورد نقاشی من.
ریحانه: درمورد نقاشی من.
مشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود PDF کتاب بچه‌‌ی باحوصله | احمدرضا آذر | انتشارات سرو یاسین