دسته‌بندی نشده · آوریل 25, 2022 0

معرفی و دانلود PDF کتاب جامع تیزهوشان ششم: ریاضی، علوم، فارسی، تفکر و پژوهش، هدیه‌های آسمان و آموزش قرآن، مطالعات اجتماعی و استعداد تحلیلی | محمدصادق خارستانیمعرفی کتاب جامع تیزهوشان ششم: ریاضی، علوم، فارسی، تفکر و پژوهش، هدیه‌های آسمان و آموزش قرآن، مطالعات اجتماعی و استعداد تحلیلیکتاب جامع تیزهوشان ششم دربردارنده‌ی دروسی همچون ریاضی، علوم، فارسی، تفکر و پژوهش، هدیه‌های آسمان و آموزش قرآن، مطالعات اجتماعی و استعداد تحلیلی است که مواردی مثل یادآوری، نکات، حواشی، پاورقی‌ها و… را شامل می‌شود و به دانش‌آموزان این پایه برای حل تمرین‌ها و سؤالات درسی‌شان کمک می‌کند.

درباره‌ی کتاب جامع تیزهوشان ششم:

بسیاری اوقات دستگاه‌های چندکاره یا همه‌کاره نسبت به آن‌هایی که فقط یک کار می‌کنند، جالب‌تر هستند و بیشتر طرفدار دارند، مثل دستگاهی که هم عکس می‌گیرد و هم پرینتر است و هم تلفن و هم اسکنر.

در مورد کتاب‌ها هم همین‌طور است. بعضی از بچه‌ها طرفدار کتاب‌های تک‌درس تیزهوشان هستند، ولی عده‌ای هم دنبال یک کتاب جامع می‌گردند که یک جلد شامل تمام درس‌ها باشد. این کتاب با این دید و هدف نوشته شده است.

کتاب جامع تیزهوشان ششم برای چه کسانی مناسب است؟

دانش‌آموزان پایه‌ی ششم مخاطب این کتاب آموزشی‌اند.

(حجم این کتاب بیش از 20 مگابایت است. لطفاً، پیش از خرید، نسخه‌ی نمونه را دریافت کنید و مطمئن شوید که این کتاب در موبایل یا تبلت شما به‌درستی نمایش داده می‌شود.)
فهرست مطالب کتابآموزش قرآن
هدیه‌های آسمان
فارسی
مطالعات اجتماعی
تفکر و پژوهش
علوم
ریاضی
استعداد تحلیلی
آزمون‌های جامع
ادامه فهرستمشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود PDF کتاب جامع تیزهوشان ششم: ریاضی، علوم، فارسی، تفکر و پژوهش، هدیه‌های آسمان و آموزش قرآن، مطالعات اجتماعی و استعداد تحلیلی | محمدصادق خارستانی