دسته‌بندی نشده · مارس 11, 2022 0

معرفی و دانلود PDF کتاب جشن تولد | شمیلا شهزابی | نشر لک لکمعرفی کتاب جشن تولدکتاب جشن تولد نوشته‌ی شمیلا شهزابی، داستان دلنشین دختر بچه‌ای به نام شیرین است که تصور می‌کند خانواده‌اش تولدش را فراموش کرده‌اند. او از این موضوع حسابی ناراحت بود به همین دلیل آرزویی برای جشن تولدش کرد.

موضوع کتاب جشن تولد چیست؟

شیرین دختر بچه‌ای است که عروسکی جادویی به نام هدیه دارد؛ هدیه عروسک آرزوهاست و می‌تواند هر آرزویی که شیرین می‌کند را برآورده کند. روزی شیرین و هدیه در ایوان بودند و شیرین حسابی ناراحت بود چرا که فکر می‌کرد همه تولد او را از یاد برده‌اند به همین دلیل آرزویی برای تولدش کرد. به نظر شما آرزوی شیرین چه بود؟

کتاب جشن تولد مناسب چه کسانی است؟

این داستان دوست داشتنی برای کودکان سنین 3 تا 5 سال مناسب است.

در بخشی از کتاب جشن تولد می‌خوانیم:

هدیه، با همان لحن زیبا گفت: «راستش، داشتم مثل پدربزرگت راه می‌رفتم. دیروز که خانم همسایه داشت با او صحبت می‌کرد، پدر بزرگت، در جواب او پاسخ داد:

عجب! بگذار کمی فکر کنم تا جوابی یا راه حلی پیدا کنم، و شروع کرد، اینگونه قدم زدن… من هم شروع کردم اینگونه راه رفتن! شاید بدانم تو چرا می‌گویی غیر از من کسی حواسش به تو نیست شیرین قهقهه‌ای زد و گفت: «مثل آقاجون… خیلی بامزه‌ای! آقاجون عادت دارد، با صدا فکر کند؛ بیشتر وقت‌ها هنگام فکر کردن، قدم می‌زند.»
مشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود PDF کتاب جشن تولد | شمیلا شهزابی | نشر لک لک