دسته‌بندی نشده · ژوئن 1, 2022 0

معرفی و دانلود PDF کتاب جیبی آمار و احتمال – پایه یازدهم | حسین هاشمی طاهری | انتشارات خیلی سبزمعرفی کتاب جیبی آمار و احتمال – پایه یازدهمیکی از مهم‌ترین مباحثی که در رشته ریاضی باید روی آن تسط داشته باشید، بحث آمار و احتمال است. کتاب جیبی آمار و احتمال – پایه یازدهم تالیف حسین هاشمی طاهری و تیمور جویبار ازجمله کتاب‌های کاربردی، کم‌حجم و در عین حال بسیارکامل است که درس‌نامه‌ها و تست‌های موضوعی هر مبحث را در برمی‌گیرد.

درباره کتاب جیبی آمار و احتمال – پایه یازدهم:

تسلط کامل بر مبحث آمار و احتمال در رشته ریاضی نیازمند تمرین و تکرار است. بنابراین مرور کتاب جیبی آمار و احتمال – پایه یازدهم خیلی سبز و انجام تست‌های چند گزینه‌ای آن، به شما کمک می‌کند که مهارت کافی را نسبت به این درس به دست آورید.

ساختار کتاب به این شکل است که درس‌نامه‌های مربوط به آمار و احتمال به طور مجزا و کامل و منطبق با کتاب درسی آمده و در پایان هر موضوع درسی، مثال‌ها و تست‌های مرتبط با آن ارائه شده و شما را در فهم و درک بهتر مباحث یاری می‌کند.

با تهیه و مرور این کتاب کمک آموزشی می‌توانید بدون نیاز به کتب درسی، در کوتاه‌ترین زمان و بالاترین کیفیت،‌ بر همه مباحث کتاب تسلط کافی پیدا کرده و در امتحانات و سوالات کنکوری این درس به‌خوبی عمل کنید.

کتاب جیبی آمار و احتمال – پایه یازدهم برای چه کسانی مناسب است؟

همه دانش‌آموزان پایه یازدهم رشته ریاضی مخاطب این کتاب هستند.
فهرست مطالب کتابفصل 1: آشنایی با مبانی ریاضیات
فصل 2: احتمال
فصل 3: آمار توصیفی
فصل 4: آمار استنباطی
فصل 5: چکیده نکات آمار و احتمال
ادامه فهرستمشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود PDF کتاب جیبی آمار و احتمال – پایه یازدهم | حسین هاشمی طاهری | انتشارات خیلی سبز