دسته‌بندی نشده · ژوئن 3, 2022 0

معرفی و دانلود PDF کتاب جیبی دین و زندگی 2 – پایه یازدهم | محمدعلی عبادتی | انتشارات خیلی سبزمعرفی کتاب جیبی دین و زندگی 2 – پایه یازدهمبرای اینکه در کنکور رتبه خوبی بگیرید، باید بهترین کتاب‌ها را بخوانید و دوره کنید. کتاب جیبی دین و زندگی 2 – پایه یازدهم نوشته محمدعلی عبادتی یکی از بهترین کتاب‌های این مجموعه است. این اثر کم‌حجم اما کاربردی به شما کمک می‌کند که جمع‌بندی و مرور درس دینی را در کمترین زمان و بالاترین کیفیت انجام دهید.

درباه کتاب جیبی دین و زندگی 2 – پایه یازدهم:

ازجمله درس‌های عمومی مهم در پایه یازدهم، دین و زندگی است. به‌همین‌دلیل مرور نکات ریز، حواشی و پاورقی‌ها و تمرین‌های کاربردی آن می‌تواند شما را برای آزمون‌هایی با درصد بالا و کسب رتبه خوب آماده کند.

کتاب جیبی دین و زندگی 2 – پایه یازدهم دارای سه بخش درس‌نامه (شامل مفاهیم آیات، احادیث و اشعار و متون)، اصطلاحات مهم درس و پرسش‌های دو گزینه‌ای است. هر یک از این بخش‌ها کاملا منطبق بر کتاب درسی دین و زندگی پایه یازدهم است و یک منبع غنی برای مرور درس‌ها به شمار می‌رود.

هدف انتشارات خیلی سبز از تالیف و انتشار مجموعه کتاب‌های جیبی خیلی سبز، ارائه یک راهنمای درسی کم‌حجم و جیبی کوچک با مفیدترین مطالب است تا دانش‌آموزان بتوانند بدون مراجعه به کتاب درسی، همه مباحث مورد نیاز خود را در کمترین زمان مرور کنند.

کتاب جیبی جیبی دین و زندگی 2 – پایه یازدهم برای چه کسانی مناسب است؟

همه دانش‌آموزان پایه یازدهم،‌ در رشته‌های مختلف تحصیلی،‌ مخاطبان این کتاب هستند.
فهرست مطالب کتابدرس اول: هدایت الهی
درس دوم: تداوم هدایت
درس سوم: معجزه جاویدان
درس چهارم: مسئولیت‌های پیامبر
درس پنجم: امامت، تداوم رسالت
درس ششم: پیشوایان اسوه
درس هفتم: وضعیت فرهنگی، اجتماعی و سیاسی مسلمانان پس از رحلت رسول خدا (ص)
درس هشتم: احیای ارزش‌های راستین
درس نهم: عصر غیبت
درس دهم: مرجعیت و ولایت فقیه
درس یازدهم: عزت نفس
درس دوازدهم: پیوند مقدس
پاسخ‌نامه
ادامه فهرستمشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود PDF کتاب جیبی دین و زندگی 2 – پایه یازدهم | محمدعلی عبادتی | انتشارات خیلی سبز