دسته‌بندی نشده · ژوئن 19, 2022 0

معرفی و دانلود PDF کتاب جیبی زبان انگلیسی 1 – پایه دهم | حسن بلند | انتشارات خیلی سبزمعرفی کتاب جیبی زبان انگلیسی 1 – پایه دهمزبان انگلیسی یکی از مهم‌ترین دروسی است که دانش‌آموزان در هر رشته و پایه تحصیلی باید بر آن مسلط باشند. کتاب جیبی زبان انگلیسی 1 – پایه دهم تالیف حسن بلند یکی از بهترین کتاب‌های کمک آموزشی از مجموعه کتاب‌های جیبی خیلی سبز است. این کتاب که ویژه دانش‌آموزان پایه دهم تهیه شده است،‌ بسیار کم‌حجم و کاربردی است.

درباره کتاب جیبی زبان انگلیسی 1 – پایه دهم

امروزه آموزش زبان انگلیسی به یکی از مهم‌ترین نیازها تبدیل شده است که همه افراد فارغ از سن و جایگاهشان باید آن را یاد بگیرند. کتاب جیبی زبان انگلیسی 1 – پایه دهم خیلی سبز ازجمله منابع کمک درسی بسیار خوب برای دانش‌آموزان در رشته‌های تحصیلی گوناگون است که می‌توانند با مرور چند باره آن، این درس را به‌خوبی بیاموزند.

ساختار کتاب به این صورت است که به 5 بخش اصلی تقسیم می‌شود. این بخش‌ها شامل واژگان،‌ گرامر و نکات مهم مربوط به آن، نگارش،‌ درک مطلب و در نهایت آزمون جامع مطابق با شیوه کنکور سراسری هستند. با مطالعه این کتاب از مرور و خواندن کتاب درسی بی‌نیاز خواهید شد و بیشترین حجم مطلب را در مدت زمان اندک می‌آموزید.

کتاب جیبی زبان انگلیسی 1 – پایه دهم برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب برای همه دانش‌آموزان پایه دهم در تمام رشته‌های تحصیلی بسیار مناسب و کاربردی است.
فهرست مطالب کتابدرس اول: Saning Nature
پاسخنامه تشریحی درس اول
درس دوم: Wonders of Creation
پاسخنامه تشریحی درس دوم
درس سوم: The Value of Knowledge
پاسخنامه تشریحی درس سوم
درس چهارم: Traveling The World
پاسخنامه تشریحی درس چهارم
ضمائم
ادامه فهرستمشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود PDF کتاب جیبی زبان انگلیسی 1 – پایه دهم | حسن بلند | انتشارات خیلی سبز