دسته‌بندی نشده · ژوئن 1, 2022 0

معرفی و دانلود PDF کتاب جیبی زبان انگلیسی 3 – پایه دوازدهم | حسن بلند | انتشارات خیلی سبزمعرفی کتاب جیبی زبان انگلیسی 3 – پایه دوازدهمدرس زبان انگلیسی ازجمله دروس مهم عمومی در کنکور سراسری است که دانش‌آموزان پایه دوازدهم در همه رشته‌های تحصیلی می‌بایست بر آن مسلط شوند. کتاب جیبی زبان انگلیسی 3 – پایه دوازدهم تالیف حسن بلند مباحث مربوط به واژگان، گرامر و… و همچنین نکات مهم کنکوری را در اختیارتان قرار می‌دهد.

درباره کتاب جیبی زبان انگلیسی 3 – پایه دوازدهم:

تسلط بر مباحث کنکوری، به‌ویژه درس زبان انگلیسی یکی از مهم‌ترین مواردی است که برای موفقیت در کنکور سراسری به آن نیاز دارید. کتاب جیبی زبان انگلیسی 3 – پایه دوازدهم منبع بسیار خوبی برای مرور این درس است. کتاب حاضر با حجم کم و مطالب کاربردی و مفید، شما را به کتب درسی بی‌نیاز می‌کند.

ساختار کتاب به این شکل طراحی شده است که چند بخش مهم شامل واژگان (لیست واژگان جدید درس با مثال، واژگان پایه، واژگان توضیحات درس، همنشین‌ها، مترادف و متضادها)، گرامر، نگارش، درک مطلب، آزمون جامع و پاسخنامه تشریحی را دربرمی‌گیرد. با مرور این کتاب از انتشارات خیلی سبز می‌توانید در مدت زمان کوتاهی روی مسائل مهم و کاربردی زبان انگلیسی کنکور مسلط شوید.

کتاب جیبی زبان انگلیسی 3 – پایه دوازدهم مناسب چه کسانی است؟

دانش‌آموزان پایه دوازدهم در همه رشته‌های تحصیلی مخاطب این کتاب کمک آموزشی هستند.
فهرست مطالب کتاببخش اول: واژگان
بخش دوم: ‌گرامر
بخش سوم: نگارش
بخش چهارم: درک مطلب
بخش پنجم: آزمون جامع
ادامه فهرستمشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود PDF کتاب جیبی زبان انگلیسی 3 – پایه دوازدهم | حسن بلند | انتشارات خیلی سبز