دسته‌بندی نشده · جولای 9, 2022 0

معرفی و دانلود PDF کتاب جیبی Reading + Cloze test – کنکوری | علی شکوهی | انتشارات خیلی سبزمعرفی کتاب جیبی Reading + Cloze test – کنکوریشرکت در آزمون‌های کلاسی و تمرین و تکرار دروس، پیش‌نیاز موفقیت در آزمون کنکور سراسری است. کتاب جیبی Reading + Cloze test – کنکوری تالیف علی شکوهی یکی از بهترین کتاب‌های کمک درسی کنکوری برای یادگیری مبحث ریدینگ و کلوز تست زبان انگلیسی است. این کتاب کم‌حجم و کاربردی از مجموعه کتاب‌های جیبی خیلی سبز به‌شمار می‌رود که بهترین نکات کنکوری مرتبط با Reading و Clozetest را برای شما بیان کرده است.

درباره کتاب جیبی Reading + Cloze test – کنکوری

یکی از مهم‌ترین دروس در آزمون کنکور سراسری همه رشته‌ها، زبان انگلیسی است که یادگیری درست آن می‌تواند تاثیر بسیار خوبی را در کسب رتبه برتر داشته باشد. مبحث کلوز تست و ریدینگ از آن دست مباحثی هستند که عده زیادی از دانش‌آموزان در آن مشکل دارند. بنابراین یادگیری کامل این دو قسمت کمک می‌کند که رتبه و درصد درس زبان انگلیسی به سمت مثبت تغییر کند.

کلوز تست در میان سوالات زبان انگلیسی، بخشی را در برمی‌گیرد که شما باید جاهای خالی یک متن را با گزینه مناسب آن پر کنید. بنابراین یادگیری تکنیک‌های پاسخ به سوالات Cloze test بسیار اهمیت دارد. با آموختن مهارت‌های مورد نیاز برای جواب دادن به تست‌های ریدینگ و کلوز تست، شانس شما هم برای کسب درصدهای بهتر در درس زبان انگلیسی بالاتر می‌رود.

کتاب جیبی Reading + Cloze test – کنکوری خیلی سبز شامل چند بخش از جمله درس‌نامه‌های کامل پایه دهم،‌ یازدهم و دوازهم، پاسخ‌نامه،‌ واژگان مهم متن‌ها و سوالات کنکوری همراه با پاسخ‌نامه آن‌هاست که دانش‌آموزان همه رشته‌های تحصیلی می‌توانند از آن استفاده کنند. با مرور این کتاب کمک‌آموزشی، از خواندن کتب درسی خود بی‌نیاز خواهید شد و می‌توانید درصد بسیار خوبی را در تست‌های زبان انگلیسی کنکور سراسری به دست آورید.

کتاب جیبی Reading + Cloze test – کنکوری برای چه کسانی مناسب است؟

همه دانش‌آموزان در تمام رشته‌های تحصیلی که می‌خواهند بر دو مبحث ریدینگ و کلوز تست مسلط شوند،‌ مخاطبان این کتاب هستند.
فهرست مطالب کتابدرس‌نامه
همه چیز درباره Reading و Cloze
پایه دهم
درس اول: Saving Nature
درس دوم: Wonders of Creation
درس سوم: …The Value of
درس چهارم: …Travelling The 
پایه یازدهم
درس اول:‌ Understanding People
درس دوم: A Healthy Lifestyle
درس سوم: Art and Culture
پایه دوازدهم
درس اول: Sense of Appreciation
درس دوم: !Look it Up
درس سوم: Renewable Energy
ضمائم
واژگان متن‌ها
کنکور 98
سوالات کنکور تجربی، ‌ریاضی، انسانی
پاسخ‌نامه کنکور تجربی، ‌ریاضی،  انسانی
ادامه فهرستمشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود PDF کتاب جیبی Reading + Cloze test – کنکوری | علی شکوهی | انتشارات خیلی سبز