دسته‌بندی نشده · می 28, 2022 0

معرفی و دانلود PDF کتاب خلاصه و آزمون‌های فارماکولوژی – ویراست دهم: بررسی و بازنگری | آنتونی جی. ترورمعرفی کتاب خلاصه و آزمون‌های فارماکولوژی – ویراست دهم: بررسی و بازنگریداروشناسی و یادگیری کاربرد و جزییات هر یک از داروهای پزشکی، یکی از اساسی‌ترین مواردی است که دانشجویان باید بیاموزند. کتاب خلاصه و آزمون‌های فارماکولوژی – ویراست دهم نوشته آنتونی جی. ترور، برترام کاتزونگ،‌ ماریک کروئیدرینگ هال و سوزان مسترز منبع بسیار خوبی برای یادگیری و مرور مبحث داروشناسی است.

درباره کتاب خلاصه و آزمون‌های فارماکولوژی – ویراست دهم:

همانطور که می‌دانید، بخش مهم و وسیعی از علم پزشکی و مبحث درمان را داروها شکل می‌دهند. با توجه به نقش انواع دارو در درمان بیماری‌ها، یادگیری کامل کاربرد و جزییات آن‌ها، برای دانشجویان پزشکی ضروری و راهگشا است.

کتاب خلاصه و آزمون‌های فارماکولوژی ویراست دهم ازجمله کتاب‌های پرکاربرد در زمینه یادگیری داروهاست که مانند یک راهنمای همیشگی به یاری دانشجویان و افراد فعال در حوزه پزشکی آمده است. برترام کاتزونگ (Bertram G. Katzung)، آنتونی جی. ترور (Anthony J. Trevor’s)، ماریک کروئیدرینگ هال (Maric Crowding Hall) و سوزان مسترز (Susan Masters) نویسندگان این کتاب، اثر خود را در 10 فصل به رشته تحریر درآورده‌اند که شامل مباحث علمی و آزمون‌های مرتبط با آن است. دانشجویان رشته پزشکی می‌توانند با استفاده از این کتاب، مباحث مهمی همچون فارماکولوژی پایه و بالینی، فیزیولوژی و بیوشیمی و… را بهتر و آسان‌تر بیاموزند.

کتاب خلاصه و آزمون‌های فارماکولوژی – ویراست دهم مناسب چه کسانی است:

این کتاب برای همه دانشجویان رشته پزشکی مناسب و پرکاربرد است.
فهرست مطالب کتاببخش 1: اصول اولیه
بخش 2: داروهای اتونومیک 
بخش 3: داروهای قلبی – عروقی 
بخش 4: داروهایی با عملکردهای مهم بر ماهیچه صاف
بخش 5: داروهای موثر بر سیستم اعصاب مرکزی    
بخش 6: داروهایی با عملکردهای مهم بر خون، التهاب و نقرس
بخش 7: داروهای اندوکرین     
بخش 8: داروهای شیمی درمانی 
بخش 9: سم‌شناسی  
بخش 10: موضوعات ویژه  
ادامه فهرستمشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود PDF کتاب خلاصه و آزمون‌های فارماکولوژی – ویراست دهم: بررسی و بازنگری | آنتونی جی. ترور