معرفی و دانلود PDF کتاب دیو و دلبر | تدی اسلاتر | نشر فرواکمعرفی کتاب دیو و دلبرکتاب دیو و دلبر از تدی اسلاتر، روایت داستانی قدیمی است که با وجود گذشت زمان همچنان محبوب است: اسارت دختری زیبا در قلعه یک ارباب ترسناک. این دو نفر به دلایل مختلف از همدیگر بیزارند، اما خیلی زود متوجه می‌شوند که هر دو برای نجات زندگی و آینده‌شان به یکدیگر نیاز دارند.

موضوع کتاب دیو و دلبر:

کتاب دیو و دلبر (Beauty and the Beast) از تدی اسلاتر (Teddy Slater) سرگذشت بل، دختری زیبا و دانا است که بعد از یک اتفاق، اسیر یک ارباب عجیب می‌شود. او از فکر زندگی در یک قلعه متروک غمگین می‌شود و از زندانبان خود می‌ترسد، اما به دلیل روحیه مبارزی که دارد سعی می‌کند بر ترسش غلبه کند. بل تصمیم می‌گیرد برای پیدا کردن راه فرار تمام قسمت‌های قلعه را بگردد، بی‌خبر از اینکه در جستجوی خود رازی بزرگ‌تر از راه فرار را کشف خواهد کرد…

درباره مجموعه داستان کودک قصه‌های جورواجور:

قصه‌های جورواجور مجموعه‌ای از قدیمی‌ترین داستان‌های دنیاست که خواننده را به دنیایی از جادو می‌برد و کودکان امروز را با قصه‌های خاطره‌انگیز گذشته آشنا می‌کند.

اقتباس‌های هنری از کتاب دیو و دلبر:

هنرمندان مختلفی دست به اقتباس از این اثر زده‌اند که معروف‌ترین آن‌ها انیمیشنی به همین اسم و تولید سال 1991 است.

کتاب دیو و دلبر مناسب چه کسانی است؟

مطالعه این داستان به کودکان 6 تا 8 سال پیشنهاد می‌شود.

در بخشی از کتاب دیو و دلبر می‌خوانیم:

روزی روزگاری شاهزاده جوان و زیبایی در یک قلعه زیبا زندگی می‌کرد. شاهزاده هر چه آرزو می‌کرد به دست می‌آورد، ولی او ظالم و خود‌خواه بود. در یک شب سرد پیرزن فقیری که به دنبال پناهگاهی می‌گشت به قلعه او آمد. او از شاهزاده درخواست کمک نمود و در عوض به او یک شاخه گل رز پیشنهاد کرد.

اما شاهزاده زشتی او را مسخره کرد و دستور داد پیرزن را از قلعه بیرون کنند. پیرزن در هنگام خروج به او گفت: “زیبایی در درون آدم‌ها یافت می‌شود نه در ظاهر آنها.” ولی شاهزاده اصلا به حرف‌های او توجه نکرد و دستور داد تا او را بیرون کنند. ناگهان زشتی پیرزن از بین رفت و به جای آن یک صورت زیبا نمایان شد. پیرزن در واقع یک جادوگر بود.

شاهزاده تا این صحنه را دید سعی کرد عذرخواهی کند، اما دیگر دیر شده بود، جادوگر دیگر می‌دانست عشق و محبتی در قلب شاهزاده وجود ندارد…
فهرست مطالب کتاب-
ادامه فهرستمشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود PDF کتاب دیو و دلبر | تدی اسلاتر | نشر فرواک