دسته‌بندی نشده · می 20, 2022 0

معرفی و دانلود PDF کتاب ریاضی سوم پیشتاز | نیلوفر ایللو | انتشارات خیلی سبزمعرفی کتاب ریاضی سوم پیشتازنیلوفر ایللو در کتاب ریاضی سوم پیشتاز به دانش‌آموزان مقطع سوم کمک می‌کند تا در درس ریاضی تسلط کافی پیدا کنند و از پس آزمون‌های مهم و حتی دشوار به‌راحتی برآیند. این کتاب شامل 8 فصل است و مباحث مهم و کلیدی درس ریاضی این مقطع را در بر می‌گیرد.

درباره‌ی کتاب ریاضی سوم پیشتاز:

دوست دارید همچون یک قهرمان عمل کنید و رکوردهای جهان را بشکنید؟ دلتان می‌خواهد تا حسابی از دیگران و حتی از خودتان پیشی بگیرید؟ مجموعه‌کتاب‌های پیشتاز دقیقاً به همین کار می‌آیند و بنا دارند به شما یاد بدهند تا چگونه مرزها را جابه‌جا کنید و قدرتی از خودتان نشان بدهید که کمتر کسی تابه‌حال از خود نشان داده است!

در کتاب ریاضی سوم پیشتاز، درسنامه‌ی جامع ریاضی سوم را می‌خوانیم و علاوه بر آن، نکته‌های تکمیلی نیز یاد می‌گیریم. برای سنجش میزان یادگیری ما، پرسش‌هایی تشریحی و چهارگزینه‌ای نیز طرح شده است که باید به آن‌ها پاسخ دهیم تا سطح دانش خود را ارزیابی کنیم. دو آزمون نیم‌سال اول و دوم نیز در میانه و انتهای کتاب وظیفه‌ی جمع‌بندی مباحث مطرح‌شده را بر عهده دارند و به ما تصویر دقیقی از آموخته‌هایمان ارائه می‌کنند.

کتاب ریاضی سوم پیشتاز برای چه کسانی مناسب است؟

اگر دانش‌آموز مقطع سوم ابتدایی هستید، این کتاب مناسب شماست تا درس ریاضی خود را تقویت کنید.
فهرست مطالب کتابفصل اول: الگوها
فصل دوم: عددهای چهاررقمی
فصل سوم: عددهای کسری
فصل چهارم: ضرب و تقسیم
ارزشیابی نیم‌سال اول
فصل پنجم: محیط و مساحت
فصل ششم: جمع و تفریق
فصل هفتم: آمار و احتمال
فصل هشتم: ضرب عددها
ارزشیابی نیم‌سال دوم
ادامه فهرستمشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود PDF کتاب ریاضی سوم پیشتاز | نیلوفر ایللو | انتشارات خیلی سبز