دسته‌بندی نشده · آوریل 27, 2022 0

معرفی و دانلود PDF کتاب ریاضی هفتم تیزهوشان (درسنامه و سوال) – جلد اول | آرش کریمی | انتشارات خیلی سبزمعرفی کتاب ریاضی هفتم تیزهوشان (درسنامه و سوال) – جلد اولکتاب ریاضی هفتم تیزهوشان (درسنامه و سوال) – جلد اول شامل درس‌نامه‌ی کامل، سؤال‌های آزمون‌های ورودی تیزهوشان و مدارس برتر و پاسخ‌های کلیدی است که به دانش‌آموزان برای پاسخ‌گویی به سؤالات و تمرین‌های درسی‌شان کمک می‌کند.

درباره‌ی کتاب ریاضی هفتم تیزهوشان (درسنامه و سوال) – جلد اول:

ریاضی از آن‌دست درس‌هایی است که به همان میزان که شیرین است، چالش‌برانگیز نیز هست، مخصوصاً برای کسانی که دوست دارند از دیگران بیشتر یاد بگیرند و از دانش‌آموزان نمونه و تیزهوش باشند. کتاب ریاضی هفتم تیزهوشان به کمک این دانش‌آموزان آمده تا آن‌ها را در طول دوران تحصیل و در آزمون‌های پیش رو یاری کند.

کتاب حاضر شامل درس‌نامه‌هایی است که به زبان ساده نوشته شده و هیچ نکته‌ای در آن از قلم نیفتاده است. مجموعه‌سؤالات این کتاب نیز چینشی از آسان به دشوار دارند تا مطالب در ذهن خواننده به‌خوبی جای بگیرد. پاسخ‌نامه‌ی ارائه‌شده برای پرسش‌ها نیز کامل و جامع است و مطالعه‌ی دقیق آن‌ها می‌تواند به دانش‌آموز برای درک مطالب درسی کمک شایان توجهی کند. البته، باید توجه کنید که این پاسخ‌نامه در جلد دوم این کتاب منتشر شده است.

کتاب ریاضی هفتم تیزهوشان (درسنامه و سوال) – جلد اول برای چه کسانی مناسب است؟

این اثر برای دانش‌آموزان پایه‌ی هفتم متوسطه که قصد حضور در آزمون‌های تیزهوشان را دارند بسیار کاربردی و سودمند است.
فهرست مطالب کتابفصل اول: راهبردهای حل مسئله
فصل دوم: عددهای صحیح
فصل سوم: جبر و معادله
فصل چهارم: هندسه و استدلال
فصل پنجم: شمارنده‌ها و اعداد اول
فصل ششم: سطح و حجم
فصل هفتم: توان و جذر
فصل هشتم: بردار و مختصات
فصل نهم: آمار و احتمال
ادامه فهرستمشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود PDF کتاب ریاضی هفتم تیزهوشان (درسنامه و سوال) – جلد اول | آرش کریمی | انتشارات خیلی سبز