دسته‌بندی نشده · آوریل 27, 2022 0

معرفی و دانلود PDF کتاب ریاضی هفتم تیزهوشان (پاسخ) – جلد دوم | آرش کریمی | انتشارات خیلی سبزمعرفی کتاب ریاضی هفتم تیزهوشان (پاسخ) – جلد دومکتاب ریاضی هفتم تیزهوشان (پاسخ) – جلد دوم شامل درس‌نامه‌ی کامل، سؤال‌های آزمون‌های ورودی تیزهوشان و مدارس برتر و پاسخ‌های کلیدی است که به دانش‌آموزان برای پاسخ‌گویی به سؤالات و تمرین‌های درسی‌شان کمک می‌کند.

درباره‌ی کتاب ریاضی هفتم تیزهوشان (پاسخ) – جلد دوم:

ریاضی از آن‌دست درس‌هایی است که به همان میزان که شیرین است، چالش‌برانگیز نیز هست، مخصوصاً برای کسانی که دوست دارند از دیگران بیشتر یاد بگیرند و از دانش‌آموزان نمونه و تیزهوش باشند. کتاب ریاضی هفتم تیزهوشان به کمک این دانش‌آموزان آمده تا آن‌ها را در طول دوران تحصیل و در آزمون‌های پیش رو یاری کند.

کتاب ریاضی هفتم تیزهوشان از دو جلد تشکیل شده است. جلد نخست این کتاب شامل درس‌نامه‌هایی است که به زبانی ساده نوشته شده تا مطالب کتاب درسی را برای مخاطبان گره‌گشایی کند. این جلد همچنین شامل نمونه‌سؤال‌هایی است که از ساده به دشوار چیده شده‌اند تا مباحث در ذهن مخاطب جای بگیرد. کتاب حاضر که جلد دوم است، پاسخ‌نامه‌ی تشریحی آن پرسش‌ها را در بر می‌گیرد و ضمن هر پاسخ، مطالبی را برای دانش‌آموزان مقطع هفتم تشریح می‌کند.

کتاب ریاضی هفتم تیزهوشان (پاسخ) – جلد دوم برای چه کسانی مناسب است؟

این اثر برای دانش‌آموزان پایه‌ی هفتم متوسطه که قصد حضور در آزمون‌های تیزهوشان را دارند بسیار کاربردی و سودمند است.
فهرست مطالب کتابفصل اول: راهبردهای حل مسئله
فصل دوم: عددهای صحیح
فصل سوم: جبر و معادله
فصل چهارم: هندسه و استدلال
فصل پنجم: شمارنده‌ها و اعداد اول
فصل ششم: سطح و حجم
فصل هفتم: توان و جذر
فصل هشتم: بردار و مختصات
فصل نهم: آمار و احتمال
ادامه فهرستمشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود PDF کتاب ریاضی هفتم تیزهوشان (پاسخ) – جلد دوم | آرش کریمی | انتشارات خیلی سبز