دسته‌بندی نشده · آوریل 20, 2022 0

معرفی و دانلود PDF کتاب ریاضی پیشتاز دوم | هلاله کاتب صفا | انتشارات خیلی سبز

[ad_1]

معرفی کتاب ریاضی پیشتاز دومهلاله کاتب صفا و آتوسا مافی در کتاب ریاضی پیشتاز دوم به دانش‌آموزان مقطع دوم کمک می‌کنند تا در درس ریاضی تسلط کافی پیدا کنند و از پس آزمون‌های مهم و حتی دشوار به‌راحتی برآیند. این کتاب در 8 فصل تدوین شده است و شامل مباحث مهم و کلیدی درس ریاضی این مقطع تحصیلی می‌شود.

درباره‌ی کتاب ریاضی پیشتاز دوم:

دوست دارید همچون یک قهرمان عمل کنید و رکوردهای جهان را بشکنید؟ دلتان می‌خواهد تا حسابی از دیگران و حتی از خودتان پیشی بگیرید؟ مجموعه‌کتاب‌های پیشتاز دقیقاً به همین کار می‌آیند و بنا دارند به شما یاد بدهند تا چگونه مرزها را جابه‌جا کنید و قدرتی از خودتان نشان بدهید که کمتر کسی تابه‌حال از خود نشان داده است!

جمع‌ و تفریق اعداد دورقمی و سه‌رقمی، اشکال هندسی، کسر و احتمال! حتماً حسابی سردرگم شده‌اید، اما نگران نباشید! با مطالعه‌ی دقیق کتاب ریاضی پیشتاز دوم نه‌تنها بر این مباحث بلکه بر کلیه‌ی مباحث کتاب ریاضی دوم مسلط می‌شوید و مفاهیم مطرح‌شده در این درس‌ها را یاد می‌گیرید. درضمن، با آزمون‌هایی که در طول کتاب برای شما تهیه شده، می‌توانید سطح یادگیری خود را بسنجید و نقاط ضعف و قوت خود را پیدا کنید. پس، همین امروز دست‌به‌کار شوید!

کتاب ریاضی پیشتاز دوم برای چه کسانی مناسب است؟

(حجم این کتاب بیش از 20 مگابایت است. لطفاً، پیش از خرید، نسخه‌ی نمونه را دریافت کنید و مطمئن شوید که این کتاب در موبایل یا تبلت شما به‌درستی نمایش داده می‌شود.)

اگر دانش‌آموز مقطع دوم ابتدایی هستید، این کتاب مناسب شماست تا درس ریاضی خود را تقویت کنید.
فهرست مطالب کتابفصل اول: عدد و رقم
فصل دوم: جمع و تفریق اعداد دورقمی
فصل سوم: اشکال هندسی
فصل چهارم: عددهای سه‌رقمی
ارزشیابی نیم‌سال اول
فصل پنجم: اندازه‌گیری
فصل ششم: جمع و تفریق اعداد سه‌رقمی
فصل هفتم: کسر و احتمال
فصل هشتم: آمار و نمودار
ارزشیابی نیم‌سال دوم
ادامه فهرستمشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود PDF کتاب ریاضی پیشتاز دوم | هلاله کاتب صفا | انتشارات خیلی سبز