دسته‌بندی نشده · آوریل 18, 2022 0

معرفی و دانلود PDF کتاب ریاضی پیشتاز هشتم | صبا مهدوی | انتشارات خیلی سبزمعرفی کتاب ریاضی پیشتاز هشتمصبا مهدوی در کتاب ریاضی پیشتاز هشتم به دانش‌آموزان مقطع هشتم کمک می‌کند تا در درس ریاضی تسلط کافی پیدا کنند و از پس آزمون‌های مهم و حتی دشوار به‌راحتی برآیند. این کتاب در 9 فصل تدوین شده است و شامل مباحث مهم و کلیدی درس ریاضی این مقطع تحصیلی می‌شود.

درباره‌ی کتاب ریاضی پیشتاز هشتم:

دوست دارید همچون یک قهرمان عمل کنید و رکوردهای جهان را بشکنید؟ دلتان می‌خواهد تا حسابی از دیگران و حتی از خودتان پیشی بگیرید؟ مجموعه‌کتاب‌های پیشتاز دقیقاً به همین کار می‌آیند و بنا دارند به شما یاد بدهند تا چگونه مرزها را جابه‌جا کنید و قدرتی از خودتان نشان بدهید که کمتر کسی تابه‌حال از خود نشان داده است!

عددهای صحیح و گویا، جبر و معادله، آمار و احتمال! چقدر مباحث ریاضی هشتم پیچیده به نظر می‌رسند! اما اصلاً لازم نیست نگران باشید! در کتاب ریاضی پیشتاز هشتم، با درسنامه‌های مفصل، به مطالب کتاب ریاضی مقطع هشتم متوسطه مسلط می‌شوید و با آزمون‌های چندگزینه‌ای و جامع، سطح دانش خود را می‌سنجید و از نقاط قوت و ضعف خود آگاه می‌شوید. خود را آماده‌ی موفقیت کنید و کتاب ریاضی پیشتاز هشتم را در دست بگیرید!

کتاب ریاضی پیشتاز هشتم برای چه کسانی مناسب است؟

(حجم این کتاب بیش از 20 مگابایت است. لطفاً، پیش از خرید، نسخه‌ی نمونه را دریافت کنید و مطمئن شوید که این کتاب در موبایل یا تبلت شما به‌درستی نمایش داده می‌شود.)

اگر دانش‌آموز مقطع هشتم متوسطه هستید، این کتاب مناسب شماست تا درس ریاضی خود را تقویت کنید.
فهرست مطالب کتابفصل اول: عددهای صحیح و گویا
فصل دوم: عددهای اول
فصل سوم: چندضلعی‌ها
فصل چهارم: جبر و معادله
امتحان نوبت اول
فصل پنجم: بردار و مختصات
فصل ششم: مثلث
فصل هفتم: توان و جذر
فصل هشتم: آمار و احتمال
فصل نهم: دایره
امتحان نوبت دوم
ادامه فهرستمشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود PDF کتاب ریاضی پیشتاز هشتم | صبا مهدوی | انتشارات خیلی سبز