دسته‌بندی نشده · آوریل 20, 2022 0

معرفی و دانلود PDF کتاب ریاضی پیشتاز هفتم | اباصلت نوراللهی | انتشارات خیلی سبزمعرفی کتاب ریاضی پیشتاز هفتماباصلت نوراللهی در کتاب ریاضی پیشتاز هفتم به دانش‌آموزان مقطع هفتم کمک می‌کند تا در درس ریاضی تسلط کافی پیدا کنند و از پس آزمون‌های مهم و حتی دشوار به‌راحتی برآیند. این کتاب در 9 فصل تدوین شده است و شامل مباحث مهم و کلیدی درس ریاضی این مقطع تحصیلی می‌شود.

درباره‌ی کتاب ریاضی پیشتاز هفتم:

دوست دارید همچون یک قهرمان عمل کنید و رکوردهای جهان را بشکنید؟ دلتان می‌خواهد تا حسابی از دیگران و حتی از خودتان پیشی بگیرید؟ مجموعه‌کتاب‌های پیشتاز دقیقاً به همین کار می‌آیند و بنا دارند به شما یاد بدهند تا چگونه مرزها را جابه‌جا کنید و قدرتی از خودتان نشان بدهید که کمتر کسی تابه‌حال از خود نشان داده است!

از راهبردهای حل مسئله تا چه میزان اطلاع دارید؟ آیا مفهوم توان و جذر را متوجه شده‌اید؟ بر مسائل آمار و احتمال تسلط کافی دارید؟ در کتاب ریاضی پیشتاز هفتم با کلیه‌ی مباحثی که در کتاب ریاضی مقطع هفتم متوسطه آمده آشنا می‌شوید و به کمک درسنامه‌های آن، بر این درس مسلط می‌شوید. در ضمن، با آزمون‌هایی که در این کتاب آمده، می‌توانید سطح دانش خود را بسنجید و بر نقاط قوت و ضعف خود آگاهی پیدا کنید. پس، هر چه سریع‌تر دست‌به‌کار شوید که موفقیت بسیار نزدیک است!

کتاب ریاضی پیشتاز هفتم برای چه کسانی مناسب است؟

(حجم این کتاب بیش از 20 مگابایت است. لطفاً، پیش از خرید، نسخه‌ی نمونه را دریافت کنید و مطمئن شوید که این کتاب در موبایل یا تبلت شما به‌درستی نمایش داده می‌شود.)

اگر دانش‌آموز مقطع هفتم متوسطه هستید، این کتاب مناسب شماست تا درس ریاضی خود را تقویت کنید.
فهرست مطالب کتابفصل اول: راهبردهای حل مسئله
فصل دوم: عددهای صحیح
فصل سوم: جبر و معادله
فصل چهارم: هندسه و استدلال
فصل پنجم: شمارنده‌ها و اعداد اول
آزمون نیمسال اول
فصل ششم: سطح و حجم
فصل هفتم: توان و جذر
فصل هشتم: بردار و مختصات
فصل نهم: آمار و احتمال
آزمون نیمسال دوم
ادامه فهرستمشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود PDF کتاب ریاضی پیشتاز هفتم | اباصلت نوراللهی | انتشارات خیلی سبز