دسته‌بندی نشده · می 24, 2022 0

معرفی و دانلود PDF کتاب شب امتحان دین و زندگی 2 – یازدهم | گروه نویسندگان | انتشارات خیلی سبزمعرفی کتاب شب امتحان دین و زندگی 2 – یازدهمکتاب شب امتحان دین و زندگی 2 – یازدهم حاوی چندین آزمون، درس‌نامه، مشاوره و پاسخ‌نامه‌ی تشریحی است که به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا از امتحانات این درس سربلند و با نمره‌ی عالی بیرون بیایند.

درباره‌ی کتاب شب امتحان دین و زندگی 3 – دوازدهم انسانی:

کتاب پیش رو از چهار بخش آزمون‌های نوبت اول، آزمون‌های نوبت دوم، پاسخ‌نامه‌ی تشریحی آزمون‌ها و درس‌نامه‌ی کامل شب امتحانی تشکیل شده است.

آزمون‌های نوبت اول به دو قسمت آزمون‌های طبقه‌بندی‌شده و آزمون‌های طبقه‌بندی‌نشده تقسیم شده‌اند. در قسمت آزمون‌های طبقه‌بندی‌شده، شماره‌های 1 و 2 فصل به فصل طبقه‌بندی شده‌اند، به همین خاطر شما به‌سادگی می‌توانید بعد از مطالعه‌ی هر فصل از درس‌نامه، تعدادی از پرسش‌ها را ارزیابی کنید. این آزمون‌ها 16نمره‌ای و درست مانند یک آزمون واقعی و کامل هستند. همراه با پرسش‌های این آزمون‌ها، نکته‌های مشاوره‌ای هم برای شما گنجانده شده است تا راهنمای شما در درس خواندن پیش از امتحان و پاسخ‌گویی به آزمون در زمان امتحان باشد.

آزمون‌های طبقه‌بندی‌نشده که شامل آزمون‌های شماره‌ی 3 و 4 می‌شود، طبقه‌بندی نشده‌اند تا دو آزمون نوبت اول به آزمونی که معلمتان از شما خواهد گرفت شباهت داشته باشد.

آزمون‌های نوبت دوم مطابق امتحانات پایان سال طرح شده‌اند و درست به همان شکل آزمون‌های نوبت اول تقسیم‌بندی شده‌اند. در قسمت پاسخ‌نامه‌ی تشریحی آزمون‌ها، تمام چیزهایی که لازم است در امتحان بنویسید تا نمره‌ی کاملی به دست آورید گردآوری شده است.

بخش درس‌نامه‌ی کامل شب امتحانی برگ برنده‌ی شما نسبت به افرادی است که این کتاب را مطالعه نمی‌کنند. در این بخش همه‌ی چیزهایی که شما برای کسب نمره‌ی عالی در امتحان دین و زندگی احتیاج دارید فقط در 17 صفحه آورده شده است، پس از آن لذت ببرید.

کتاب شب امتحان دین و زندگی 2 – یازدهم برای چه کسانی مناسب است؟

دانش‌آموزان پایه‌ی یازدهم رشته‌ی ریاضی و تجربی مخاطبان این کتاب‌اند.
مشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود PDF کتاب شب امتحان دین و زندگی 2 – یازدهم | گروه نویسندگان | انتشارات خیلی سبز