دسته‌بندی نشده · می 15, 2022 0

معرفی و دانلود PDF کتاب علوم سوم پیشتاز | نیلوفر ایللو | انتشارات خیلی سبزمعرفی کتاب علوم سوم پیشتازنیلوفر ایللو در کتاب علوم سوم پیشتاز به دانش‌آموزان مقطع سوم کمک می‌کند تا در درس علوم تسلط کافی پیدا کنند و از پس آزمون‌های مهم و حتی دشوار به‌راحتی برآیند. این کتاب شامل 14 درس است و مباحث مهم و کلیدی درس علوم این مقطع را در بر می‌گیرد.

درباره‌ی کتاب علوم سوم پیشتاز:

دوست دارید همچون یک قهرمان عمل کنید و رکوردهای جهان را بشکنید؟ دلتان می‌خواهد تا حسابی از دیگران و حتی از خودتان پیشی بگیرید؟ مجموعه‌کتاب‌های پیشتاز دقیقاً به همین کار می‌آیند و بنا دارند به شما یاد بدهند تا چگونه مرزها را جابه‌جا کنید و قدرتی از خودتان نشان بدهید که کمتر کسی تابه‌حال از خود نشان داده است!

در کتاب علوم سوم پیشتاز، درسنامه‌ی جامع علوم سوم را می‌خوانیم و علاوه بر آن، نکته‌های تکمیلی نیز یاد می‌گیریم. برای سنجش میزان یادگیری ما، پرسش‌هایی تشریحی و چهارگزینه‌ای نیز طرح شده است که باید به آن‌ها پاسخ دهیم تا سطح دانش خود را ارزیابی کنیم. دو آزمون نیم‌سال اول و دوم نیز در میانه و انتهای کتاب وظیفه‌ی جمع‌بندی مباحث مطرح‌شده را بر عهده دارند و به ما تصویر دقیقی از آموخته‌هایمان ارائه می‌کنند.

کتاب علوم سوم پیشتاز برای چه کسانی مناسب است؟

اگر دانش‌آموز مقطع سوم ابتدایی هستید، این کتاب مناسب شماست تا درس علوم خود را تقویت کنید.

(حجم این کتاب بیش از 20 مگابایت است. لطفاً، پیش از خرید، نسخه‌ی نمونه را دریافت کنید و مطمئن شوید که این کتاب در موبایل یا تبلت شما به‌درستی نمایش داده می‌شود.)
فهرست مطالب کتابدرس اول: زنگ علوم
درس دوم: خوراکی‌ها
درس سوم: مواد اطراف ما
درس چهارم: اندازه‌گیری مواد
درس پنجم: آب ماده‌ی باارزش
درس ششم: زندگی ما و آب
درس هفتم: نور و مشاهده‌ی اجسام
آزمون نیم‌سال اول
درس هشتم: جست‌وجو کنیم و بسازیم
درس نهم: نیرو، همه‌جا (1)
درس دهم: نیرو، همه‌جا (2)
درس یازدهم: بکارید و ببینید
درس دوازدهم: هر کدام جای خود (1)
درس سیزدهم: هر کدام جای خود (2)
درس چهاردهم: از گذشته تا آینده
آزمون نیم‌سال دوم
ادامه فهرستمشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود PDF کتاب علوم سوم پیشتاز | نیلوفر ایللو | انتشارات خیلی سبز