دسته‌بندی نشده · آوریل 20, 2022 0

معرفی و دانلود PDF کتاب علوم نهم پیشتاز | امیر غفاری | انتشارات خیلی سبزمعرفی کتاب علوم نهم پیشتازامیر غفاری، محمد داوری، احسان محمدی و فاطمه گلرخ در کتاب علوم نهم پیشتاز به دانش‌آموزان مقطع نهم کمک می‌کنند تا در درس علوم تسلط کافی پیدا کنند و از پس آزمون‌های مهم و حتی دشوار به‌راحتی برآیند. این کتاب در 15 فصل تدوین شده است و شامل مباحث مهم و کلیدی درس علوم این مقطع تحصیلی می‌شود.

درباره‌ی کتاب علوم نهم پیشتاز:

دوست دارید همچون یک قهرمان عمل کنید و رکوردهای جهان را بشکنید؟ دلتان می‌خواهد تا حسابی از دیگران و حتی از خودتان پیشی بگیرید؟ مجموعه‌کتاب‌های پیشتاز دقیقاً به همین کار می‌آیند و بنا دارند به شما یاد بدهند تا چگونه مرزها را جابه‌جا کنید و قدرتی از خودتان نشان بدهید که کمتر کسی تابه‌حال از خود نشان داده است!

مباحث متنوع علوم پایه‌ی نهم شما را هم گیج کرده است؟ هیچ نگران نباشید! با مطالعه‌ی کتاب علوم نهم پیشتاز بر کلیه‌ی مباحث این درس مسلط می‌شوید و با انجام آزمون‌های آن، خود را برای شرکت در آزمون‌های واقعی آماده می‌کنید. کافی است این کتاب را بخوانید تا دیگر نگران مباحثی همچون حرکت، نیرو، فضا، جانوران و گیاهان نباشید و موفقیت خود را در آزمون‌های درس علوم تضمین کنید.

کتاب علوم نهم پیشتاز برای چه کسانی مناسب است؟

(حجم این کتاب بیش از 20 مگابایت است. لطفاً، پیش از خرید، نسخه‌ی نمونه را دریافت کنید و مطمئن شوید که این کتاب در موبایل یا تبلت شما به‌درستی نمایش داده می‌شود.)

اگر دانش‌آموز مقطع نهم متوسطه هستید، این کتاب مناسب شماست تا درس علوم خود را تقویت کنید.
فهرست مطالب کتابفصل اول: مواد و نقش آن‌ها در زندگی
فصل دوم: رفتار اتم‌ها با یکدیگر
فصل سوم: به دنبال محیطی بهتر برای زندگی
فصل چهارم: حرکت چیست
فصل پنجم: نیرو
فصل ششم: زمین ساخت ورقه‌ای
فصل هفتم: آثاری از گذشته‌ی زمین
آزمون نیمسال اول
فصل هشتم: فشار و آثار آن
فصل نهم: ماشین‌ها
فصل دهم: نگاهی به فضا
فصل یازدهم: گوناگونی جانوران
فصل دوازدهم: دنیای گیاهان
فصل سیزدهم: جانوران بی‌مهره
فصل چهاردهم: جانوران مهره‌دار 
فصل پانزدهم: با هم زیستن
آزمون نیمسال دوم
ادامه فهرستمشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود PDF کتاب علوم نهم پیشتاز | امیر غفاری | انتشارات خیلی سبز