دسته‌بندی نشده · آوریل 20, 2022 0

معرفی و دانلود PDF کتاب علوم هشتم پیشتاز | محمد داوری | انتشارات خیلی سبزمعرفی کتاب علوم هشتم پیشتازمحمد داوری و منصور داوودوندی و فاطمه گلرخ در کتاب علوم هشتم پیشتاز به دانش‌آموزان مقطع هشتم کمک می‌کنند تا در درس علوم تسلط کافی پیدا کنند و از پس آزمون‌های مهم و حتی دشوار به‌راحتی برآیند. این کتاب در 15 فصل تدوین شده است و شامل مباحث مهم و کلیدی درس علوم این مقطع تحصیلی می‌شود.

درباره‌ی کتاب علوم هشتم پیشتاز:

دوست دارید همچون یک قهرمان عمل کنید و رکوردهای جهان را بشکنید؟ دلتان می‌خواهد تا حسابی از دیگران و حتی از خودتان پیشی بگیرید؟ مجموعه‌کتاب‌های پیشتاز دقیقاً به همین کار می‌آیند و بنا دارند به شما یاد بدهند تا چگونه مرزها را جابه‌جا کنید و قدرتی از خودتان نشان بدهید که کمتر کسی تابه‌حال از خود نشان داده است!

تا چه حد بر مباحث علوم هشتم تسلط دارید؟ آیا می‌خواهید با مطالعه‌ی یک کتاب اعتمادبه‌نفس خود را در این درس بالا ببرید و در تمامی آزمون‌ها به‌خوبی عمل کنید؟ با خواندن کتاب حاضر، کلیه‌ی مباحث علوم مقطع هشتم متوسطه را می‌آموزید و با انجام آزمون‌های آن، میزان دانش خود را در این درس می‌سنجید. همین امروز دست‌به‌کار شوید تا یکی از سرآمدان درس علوم در میان رقبای خود باشید!

کتاب علوم هشتم پیشتاز برای چه کسانی مناسب است؟

(حجم این کتاب بیش از 20 مگابایت است. لطفاً، پیش از خرید، نسخه‌ی نمونه را دریافت کنید و مطمئن شوید که این کتاب در موبایل یا تبلت شما به‌درستی نمایش داده می‌شود.)

اگر دانش‌آموز مقطع هشتم متوسطه هستید، این کتاب مناسب شماست تا درس علوم خود را تقویت کنید.
فهرست مطالب کتابفصل اول: مخلوط و جداسازی مواد
فصل دوم: تغییرهای شیمیایی در خدمت زندگی
فصل سوم: از درون اتم چه خبر
فصل چهارم: تنظیم عصبی
فصل پنجم: حس و حرکت
فصل ششم: تنظیم هورمونی
فصل هفتم: الفبای زیست‌فناوری
آزمون نیمسال اول
فصل هشتم: تولیدمثل در جانداران
فصل نهم: الکتریسیته
فصل دهم: مغناطیس
فصل یازدهم: کانی‌ها
فصل دوازدهم: سنگ‌ها
فصل سیزدهم: هوازدگی
فصل چهاردهم: نور و ویژگی‌های آن
فصل پانزدهم: شکست نور
آزمون نیمسال دوم
ادامه فهرستمشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود PDF کتاب علوم هشتم پیشتاز | محمد داوری | انتشارات خیلی سبز