دسته‌بندی نشده · آوریل 19, 2022 0

معرفی و دانلود PDF کتاب علوم هفتم پیشتاز | محمد داوری | انتشارات خیلی سبزمعرفی کتاب علوم هفتم پیشتازمحمد داوری، نسیبه سادات ترین سان و فاطمه گلرخ در کتاب علوم هفتم پیشتاز به دانش‌آموزان مقطع هفتم کمک می‌کنند تا در درس علوم تسلط کافی پیدا کنند و از پس آزمون‌های مهم و حتی دشوار به‌راحتی برآیند. این کتاب در 15 فصل تدوین شده است و شامل مباحث مهم و کلیدی درس علوم این مقطع تحصیلی می‌شود.

درباره‌ی کتاب علوم هفتم پیشتاز:

دوست دارید همچون یک قهرمان عمل کنید و رکوردهای جهان را بشکنید؟ دلتان می‌خواهد تا حسابی از دیگران و حتی از خودتان پیشی بگیرید؟ مجموعه‌کتاب‌های پیشتاز دقیقاً به همین کار می‌آیند و بنا دارند به شما یاد بدهند تا چگونه مرزها را جابه‌جا کنید و قدرتی از خودتان نشان بدهید که کمتر کسی تابه‌حال از خود نشان داده است!

از اتم تا یاخته، از معدن تا خانه، از انرژی تا گرما، همه و همه در کتاب علوم هفتم پیشتاز! با مطالعه‌ی 15 درسنامه‌ی کتاب حاضر، بر کلیه‌ی مباحث مطرح‌شده در کتاب علوم مقطع هفتم متوسطه مسلط می‌شوید و با انجام آزمون‌های آن، سطح دانش و مهارت خود را می‌سنجید. اگر دوست دارید مفاهیم درس علوم را به‌طور عمیق متوجه شوید، طوری که دیگر از ذهنتان خارج نشود، مطالعه‌ی این کتاب را به تعویق نیندازید!

کتاب علوم هفتم پیشتاز برای چه کسانی مناسب است؟

(حجم این کتاب بیش از 20 مگابایت است. لطفاً، پیش از خرید، نسخه‌ی نمونه را دریافت کنید و مطمئن شوید که این کتاب در موبایل یا تبلت شما به‌درستی نمایش داده می‌شود.)

اگر دانش‌آموز مقطع هفتم متوسطه هستید، این کتاب مناسب شماست تا درس علوم خود را تقویت کنید.
فهرست مطالب کتابفصل اول: تفکر و تجربه
فصل دوم: اندازه‌گیری در علوم و ابزارهای آن
فصل سوم: اتم‌ها، الفبای مواد
فصل چهارم: مواد پیرامون ما
فصل پنجم: از معدن تا خانه
فصل ششم: سفر آب روی زمین
فصل هفتم: سفر آب درون زمین
آزمون نیمسال اول
فصل هشتم: انرژی و تبدیل‌های آن
فصل نهم: منابع انرژی
فصل دهم: گرما و بهینه‌سازی مصرف انرژی
فصل یازدهم: یاخته و سازمان‌بندی آن
فصل دوازدهم: سفره‌ی سلامت
فصل سیزدهم: سفر غذا
فصل چهاردهم: گردش مواد
فصل پانزدهم: تبادل با محیط
آزمون نیمسال دوم
ادامه فهرستمشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود PDF کتاب علوم هفتم پیشتاز | محمد داوری | انتشارات خیلی سبز