دسته‌بندی نشده · می 15, 2022 0

معرفی و دانلود PDF کتاب علوم پنجم پیشتاز | توحید شکری | انتشارات خیلی سبزمعرفی کتاب علوم پنجم پیشتازتوحید شکری در کتاب علوم پنجم پیشتاز به دانش‌آموزان مقطع پنجم کمک می‌کند تا در درس علوم تسلط کافی پیدا کنند و از پس آزمون‌های مهم و حتی دشوار به‌راحتی برآیند. این کتاب شامل 12 درس است و مباحث مهم و کلیدی درس علوم این مقطع را در بر می‌گیرد.

درباره‌ی کتاب علوم پنجم پیشتاز:

دوست دارید همچون یک قهرمان عمل کنید و رکوردهای جهان را بشکنید؟ دلتان می‌خواهد تا حسابی از دیگران و حتی از خودتان پیشی بگیرید؟ مجموعه‌کتاب‌های پیشتاز دقیقاً به همین کار می‌آیند و بنا دارند به شما یاد بدهند تا چگونه مرزها را جابه‌جا کنید و قدرتی از خودتان نشان بدهید که کمتر کسی تابه‌حال از خود نشان داده است!

در کتاب علوم پنجم پیشتاز، درسنامه‌ی جامع علوم پنجم را می‌خوانیم و علاوه بر آن، نکته‌های تکمیلی نیز یاد می‌گیریم. برای سنجش میزان یادگیری ما، پرسش‌هایی تشریحی و چهارگزینه‌ای نیز طرح شده است که باید به آن‌ها پاسخ دهیم تا سطح دانش خود را ارزیابی کنیم. دو آزمون نیم‌سال اول و دوم نیز در میانه و انتهای کتاب وظیفه‌ی جمع‌بندی مباحث مطرح‌شده را بر عهده دارند و به ما تصویر دقیقی از آموخته‌هایمان ارائه می‌کنند.

کتاب علوم پنجم پیشتاز برای چه کسانی مناسب است؟

اگر دانش‌آموز مقطع پنجم ابتدایی هستید، این کتاب مناسب شماست تا درس علوم خود را تقویت کنید.

(حجم این کتاب بیش از 20 مگابایت است. لطفاً، پیش از خرید، نسخه‌ی نمونه را دریافت کنید و مطمئن شوید که این کتاب در موبایل یا تبلت شما به‌درستی نمایش داده می‌شود.)
فهرست مطالب کتابدرس اول: زنگ علوم
درس دوم: ماده تغییر می‌کند
درس سوم: رنگین‌کمان
درس چهارم: برگی از تاریخ زمین
درس پنجم: حرکت بدن
درس ششم: چه خبر؟ (1)
آزمون نیم‌سال اول
درس هفتم: چه خبر؟ (2)
درس هشتم: کارها آسان می‌شود (1)
درس نهم: کارها آسان می‌شود (2)
درس دهم: خاک باارزش
درس یازدهم: بکارید و بخورید
درس دوازدهم: از ریشه تا برگ
آزمون نیم‌سال دوم
ادامه فهرستمشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود PDF کتاب علوم پنجم پیشتاز | توحید شکری | انتشارات خیلی سبز