دسته‌بندی نشده · آوریل 20, 2022 0

معرفی و دانلود PDF کتاب فارسی پیشتاز ششم | کاظم غریبی | انتشارات خیلی سبزمعرفی کتاب فارسی پیشتاز ششمکاظم غریبی در کتاب فارسی پیشتاز ششم به دانش‌آموزان مقطع ششم ابتدایی کمک می‌کند تا در درس فارسی تسلط کافی پیدا کنند و از پس آزمون‌های مهم و حتی دشوار به‌راحتی برآیند. این کتاب در 5 بخش تدوین شده است و شامل درسنامه و نمونه‌سؤال و آزمون می‌شود.

درباره‌ی کتاب فارسی پیشتاز ششم:

دوست دارید همچون یک قهرمان عمل کنید و رکوردهای جهان را بشکنید؟ دلتان می‌خواهد تا حسابی از دیگران و حتی از خودتان پیشی بگیرید؟ مجموعه‌کتاب‌های پیشتاز دقیقاً به همین کار می‌آیند و بنا دارند به شما یاد بدهند تا چگونه مرزها را جابه‌جا کنید و قدرتی از خودتان نشان بدهید که کمتر کسی تابه‌حال از خود نشان داده است!

اگر دانش‌آموز مقطع ششم هستید، با مطالعه‌ی دقیق 5 بخش کتاب فارسی پیشتاز ششم، معنا و مفهوم تمام درس‌ها را می‌آموزید، دانش واژگانی و املایی خود را بالا می‌برید، با پرسش‌های تکوینیْ دانش ادبی و زبانی خود را می‌سنجید و آزمون‌هایی شبیه به آزمون‌های ورودی مدارس برتر می‌دهید که شما را کاملاً در همان فضا می‌برد و آمادگی‌تان را افزایش می‌دهد. پس، هر چه سریع‌تر دست‌به‌کار شوید و خود را برای موفقیت‌های آینده آماده کنید!

کتاب فارسی پیشتاز ششم برای چه کسانی مناسب است؟

خواندن کتاب حاضر را به کلیه‌ی دانش‌آموزان مقطع ششم که می‌خواهند در درس فارسی بهتر عمل کنند پیشنهاد می‌کنیم.
فهرست مطالب کتاببخش اول: معنا و مفهوم اشعار و جمله‌ها
بخش دوم: واژگان هم‌خانواده و رابطه‌ی معنایی واژگان
بخش سوم: دانش‌های زبانی و ادبی و پرسش‌های تکوینی و چهارگزینه‌ای
بخش چهارم: پرسش‌های چهارگزینه‌ای و پاسخ درس‌به‌درس
بخش پنجم: آزمون‌های جامع چهارگزینه‌ای
ادامه فهرستمشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود PDF کتاب فارسی پیشتاز ششم | کاظم غریبی | انتشارات خیلی سبز