دسته‌بندی نشده · آوریل 19, 2022 0

معرفی و دانلود PDF کتاب فارسی پیشتاز هفتم | سید علی عاملیان | انتشارات خیلی سبزمعرفی کتاب فارسی پیشتاز هفتمسید علی عاملیان در کتاب فارسی پیشتاز هفتم به دانش‌آموزان مقطع هفتم کمک می‌کند تا در درس فارسی تسلط کافی پیدا کنند و از پس آزمون‌های مهم و حتی دشوار به‌راحتی برآیند. این کتاب در 5 بخش تدوین شده است و شامل درسنامه و نمونه‌سؤال و آزمون می‌شود.

درباره‌ی کتاب فارسی پیشتاز هفتم:

دوست دارید همچون یک قهرمان عمل کنید و رکوردهای جهان را بشکنید؟ دلتان می‌خواهد تا حسابی از دیگران و حتی از خودتان پیشی بگیرید؟ مجموعه‌کتاب‌های پیشتاز دقیقاً به همین کار می‌آیند و بنا دارند به شما یاد بدهند تا چگونه مرزها را جابه‌جا کنید و قدرتی از خودتان نشان بدهید که کمتر کسی تابه‌حال از خود نشان داده است!

اگر دانش‌آموز مقطع هفتم هستید، با مطالعه‌ی دقیق 5 بخش کتاب فارسی پیشتاز هفتم، معنای تمام بیت‌ها و جمله‌های مهم کتاب را می‌آموزید، با مترادف‌ها و متضادها و واژه‌های هم‌خانواده آشنا می‌شوید، دانش زبانی و ادبی خود را بالا می‌برید، و برای سنجش تمام دانش‌ها و مهارت‌هایی که آموخته‌اید آزمون‌های چهارگزینه‌ای و آزمون‌های جامع می‌دهید. پس، هر چه سریع‌تر دست‌به‌کار شوید تا بتوانید بهترین نمره‌ها و نتایج را بگیرید!

کتاب فارسی پیشتاز هفتم برای چه کسانی مناسب است؟

خواندن کتاب حاضر را به کلیه‌ی دانش‌آموزان مقطع هفتم که می‌خواهند در درس فارسی بهتر عمل کنند پیشنهاد می‌کنیم.
فهرست مطالب کتاببخش اول: معنا و مفهوم اشعار و جمله‌ها
بخش دوم: واژگان هم‌خانواده و رابطه‌ی معنایی واژگان
بخش سوم: دانش‌های زبانی و ادبی، پرسش‌های تکوینی و چهارگزینه‌ای
بخش چهارم: پرسش‌های چهارگزینه‌ای و پاسخ درس‌به‌درس
بخش پنجم: آزمون‌های جامع چهارگزینه‌ای
ادامه فهرستمشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود PDF کتاب فارسی پیشتاز هفتم | سید علی عاملیان | انتشارات خیلی سبز