دسته‌بندی نشده · می 10, 2022 0

معرفی و دانلود PDF کتاب فصل آزمون شیمی جامع | نیما سپهری | انتشارات خیلی سبزمعرفی کتاب فصل آزمون شیمی جامعکتاب فصل آزمون شیمی جامع شامل بیش از 1000 پرسش‌ چهارگزینه‌ای همراه با پاسخ‌نامه‌ی تشریحی از مباحث عمده‌ی شیمی مقطع دهم، یازدهم و دوازدهم رشته‌ی ریاضی و تجربی است. دانش‌آموزان این رشته‌ها که قصد شرکت در آزمون‌های سراسری را دارند مخاطب اصلی کتاب حاضر هستند.

درباره‌ی کتاب فصل آزمون شیمی جامع:

هر قدر سطح یک رقابت بالاتر می‌رود، برنده شدن در آن پیچیده‌تر و دشوارتر می‌شود و نیاز به آمادگی بیشتری دارد. به نظر می‌رسد که در کنکورهای سراسری هم چنین اتفاقی رخ داده است و سال‌به‌سال دانش‌آموزان جدی‌تر و سخت‌کوش‌تری در آن شرکت می‌کنند و از این رو، سطح آزمون هم بالا و بالاتر می‌رود. مجموعه‌کتاب‌های فصل آزمون به این دلیل متولد شده‌اند که پاسخ‌گوی نیازهای همواره در حال تغییر داوطلبان باشند و آن‌ها را به‌طور خاص برای آزمون دادن آماده کنند.

کتاب فصل آزمون شیمی جامع مختص دانش‌آموزان رشته‌ی ریاضی و تجربی است و با تمرکز بر مباحث مهم این درس تخصصی، در داوطلبان شرکت در آزمون‌های سراسری رشته‌ی تجربی و ریاضی ایجاد آمادگی می‌کند و آن‌ها را یاری می‌دهد تا از کلیه‌ی آزمون‌های درس شیمی سربلند بیرون بیایند.

کتاب فصل آزمون شیمی جامع برای چه کسانی مناسب است؟

دانش‌آموزان مقطع دهم، یازدهم و دوازدهم رشته‌ی تجربی و ریاضی از این کتاب بهره‌ی فراوان خواهند برد.

(حجم این کتاب بیش از 20 مگابایت است. لطفاً، پیش از خرید، نسخه‌ی نمونه را دریافت کنید و مطمئن شوید که این کتاب در موبایل یا تبلت شما به‌درستی نمایش داده می‌شود.)
فهرست مطالب کتابشیمی 1
فصل 1: کیهان زادگاه الفبای هستی
فصل 2: ردپای گازها در زندگی
فصل 3: آب، آهنگ زندگی
شیمی 2
فصل 4: قدر هدایای زمینی را بدانیم
فصل 5: در پی غذای سالم
فصل 6: پوشاک، نیازی پایان‌ناپذیر
شیمی 3
فصل 7: مولکول‌ها در خدمت تندرستی
فصل 8: آسایش و رفاه در سایه‌ی شیمی
فصل 9: شیمی جلوه‌ای از هنر، زیبایی و ماندگاری
فصل 10: شیمی، راهی به سوی آینده‌ای روشن‌تر
آزمون‌های جامع
پاسخنامه‌ی کلیدی
ادامه فهرستمشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود PDF کتاب فصل آزمون شیمی جامع | نیما سپهری | انتشارات خیلی سبز