دسته‌بندی نشده · می 10, 2022 0

معرفی و دانلود PDF کتاب فصل آزمون فیزیک جامع رشته‌ی تجربی | فرزاد نامی | انتشارات خیلی سبزمعرفی کتاب فصل آزمون فیزیک جامع رشته‌ی تجربیکتاب فصل آزمون فیزیک جامع رشته‌ی تجربی شامل بیش از 1000 پرسش‌ چهارگزینه‌ای همراه با پاسخ‌نامه‌ی کلیدی از مباحث عمده‌ی فیزیک مقطع دهم، یازدهم و دوازدهم رشته‌ی تجربی است. دانش‌آموزان رشته‌ی تجربی که قصد شرکت در آزمون‌های سراسری را دارند مخاطب اصلی کتاب حاضر هستند.

درباره‌ی کتاب فصل آزمون فیزیک جامع رشته‌ی تجربی:

هر قدر سطح یک رقابت بالاتر می‌رود، برنده شدن در آن پیچیده‌تر و دشوارتر می‌شود و نیاز به آمادگی بیشتری دارد. به نظر می‌رسد که در کنکورهای سراسری هم چنین اتفاقی رخ داده است و سال‌به‌سال دانش‌آموزان جدی‌تر و سخت‌کوش‌تری در آن شرکت می‌کنند و از این رو، سطح آزمون هم بالا و بالاتر می‌رود. مجموعه‌کتاب‌های فصل آزمون به این دلیل متولد شده‌اند که پاسخ‌گوی نیازهای همواره در حال تغییر داوطلبان باشند و آن‌ها را به‌طور خاص برای آزمون دادن آماده کنند.

کتاب فصل آزمون فیزیک جامع رشته‌ی تجربی مختص دانش‌آموزان رشته‌ی تجربی است و با تمرکز بر مباحث مهم این درس تخصصی در داوطلبان شرکت در آزمون‌های سراسری رشته‌ی تجربی ایجاد آمادگی می‌کند و آن‌ها را یاری می‌دهد تا از کلیه‌ی آزمون‌های درس فیزیک سربلند بیرون بیایند.

کتاب فصل آزمون فیزیک جامع رشته‌ی تجربی برای چه کسانی مناسب است؟

دانش‌آموزان مقطع دهم، یازدهم و دوازدهم رشته‌ی تجربی از این کتاب بهره‌ی فراوان خواهند برد.

(حجم این کتاب بیش از 20 مگابایت است. لطفاً، پیش از خرید، نسخه‌ی نمونه را دریافت کنید و مطمئن شوید که این کتاب در موبایل یا تبلت شما به‌درستی نمایش داده می‌شود.)
فهرست مطالب کتابفرمول‌نامه
فصل 1: فیزیک و اندازه‌گیری (دهم)
فصل 2: ویژگی‌های فیزیکی مواد (دهم)
فصل 3: کار، انرژی و توان (دهم)
فصل 4: دما و گرما (دهم)
فصل 5: الکتریسیته‌ی ساکن (یازدهم)
فصل 6: جریان‌های الکتریکی و… (یازدهم)
فصل 7: مغناطیس و القای الکترومغناطیسی (یازدهم)
فصل 8: حرکت بر خط راست (دوازدهم)
فصل 9: دینامیک (دوازدهم)
فصل 10: نوسان و امواج (دوازدهم)
فصل 11: آشنایی با فیزیک اتمی و هسته‌ای (دوازدهم)
آزمون‌های جامع
پاسخنامه‌ی کلیدی
ادامه فهرستمشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود PDF کتاب فصل آزمون فیزیک جامع رشته‌ی تجربی | فرزاد نامی | انتشارات خیلی سبز