دسته‌بندی نشده · می 12, 2022 0

معرفی و دانلود PDF کتاب فصل آزمون هندسه 3 دوازدهم | حسین هاشمی طاهری | انتشارات خیلی سبزمعرفی کتاب فصل آزمون هندسه 3 دوازدهمکتاب فصل آزمون هندسه 3 دوازدهم شامل مجموعه‌ای از پرسش‌‌های چهارگزینه‌ای همراه با پاسخ‌نامه‌ی تشریحی از مباحث عمده‌ی هندسه‌ی مقطع دوازدهم رشته‌ی ریاضی است. دانش‌آموزان رشته‌ی ریاضی که قصد شرکت در آزمون‌های سراسری را دارند مخاطب اصلی کتاب حاضر هستند.

درباره‌ی کتاب فصل آزمون هندسه 3 دوازدهم:

هر قدر سطح یک رقابت بالاتر می‌رود، برنده شدن در آن پیچیده‌تر و دشوارتر می‌شود و نیاز به آمادگی بیشتری دارد. به نظر می‌رسد که در کنکورهای سراسری هم چنین اتفاقی رخ داده است و سال‌به‌سال دانش‌آموزان جدی‌تر و سخت‌کوش‌تری در آن شرکت می‌کنند و از این رو، سطح آزمون هم بالا و بالاتر می‌رود. مجموعه‌کتاب‌های فصل آزمون به این دلیل متولد شده‌اند که پاسخ‌گوی نیازهای همواره در حال تغییر داوطلبان باشند و آن‌ها را به‌طور خاص برای آزمون دادن آماده کنند.

کتاب فصل آزمون هندسه 3 دوازدهم مختص دانش‌آموزان رشته‌ی ریاضی است و با تمرکز بر مباحث مهم این درس تخصصی در داوطلبان شرکت در آزمون‌های سراسری رشته‌ی ریاضی ایجاد آمادگی می‌کند و آن‌ها را یاری می‌دهد تا از کلیه‌ی آزمون‌های درس هندسه سربلند بیرون بیایند.

کتاب فصل آزمون هندسه 3 دوازدهم برای چه کسانی مناسب است؟

دانش‌آموزان مقطع دوازدهم رشته‌ی ریاضی از این کتاب بهره‌ی فراوان خواهند برد.
فهرست مطالب کتابفصل 1: ماتریس و کاربردها
فصل 2: آشنایی با مقاطع مخروطی
فصل 3: بردارها
آزمون‌های جامع
آزمون‌های سراسری 98
پاسخنامه‌ی کلیدی
ادامه فهرستمشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود PDF کتاب فصل آزمون هندسه 3 دوازدهم | حسین هاشمی طاهری | انتشارات خیلی سبز