دسته‌بندی نشده · می 10, 2022 0

معرفی و دانلود PDF کتاب فصل آزمون گسسته و آمار و احتمال | مصطفی دیداری | انتشارات خیلی سبزمعرفی کتاب فصل آزمون گسسته و آمار و احتمالکتاب فصل آزمون گسسته و آمار و احتمال شامل بیش از 800 پرسش‌ چهارگزینه‌ای همراه با پاسخ‌نامه‌ی تشریحی از مباحث عمده‌ی گسسته و آمار و احتمال مقطع دهم، یازدهم و دوازدهم رشته‌ی ریاضی است. دانش‌آموزان رشته‌ی ریاضی که قصد شرکت در آزمون‌های سراسری را دارند مخاطب اصلی کتاب حاضر هستند.

درباره‌ی کتاب فصل آزمون گسسته و آمار و احتمال:

هر قدر سطح یک رقابت بالاتر می‌رود، برنده شدن در آن پیچیده‌تر و دشوارتر می‌شود و نیاز به آمادگی بیشتری دارد. به نظر می‌رسد که در کنکورهای سراسری هم چنین اتفاقی رخ داده است و سال‌به‌سال دانش‌آموزان جدی‌تر و سخت‌کوش‌تری در آن شرکت می‌کنند و از این رو، سطح آزمون هم بالا و بالاتر می‌رود. مجموعه‌کتاب‌های فصل آزمون به این دلیل متولد شده‌اند که پاسخ‌گوی نیازهای همواره در حال تغییر داوطلبان باشند و آن‌ها را به‌طور خاص برای آزمون دادن آماده کنند.

کتاب فصل آزمون گسسته و آمار و احتمال مختص دانش‌آموزان رشته‌ی ریاضی است و با تمرکز بر مباحث مهم این دروس تخصصی، در داوطلبان شرکت در آزمون‌های سراسری رشته‌ی ریاضی ایجاد آمادگی می‌کند و آن‌ها را یاری می‌دهد تا از کلیه‌ی آزمون‌های درس گسسته و آمار و احتمال سربلند بیرون بیایند.

کتاب فصل آزمون گسسته و آمار و احتمال برای چه کسانی مناسب است؟

دانش‌آموزان مقطع دهم، یازدهم و دوازدهم رشته‌ی ریاضی از این کتاب بهره‌ی فراوان خواهند برد.
فهرست مطالب کتابفصل 1: منطق (یازدهم)
فصل 2: مجموعه (دهم و یازدهم)
فصل 3: شمارش (دهم)
فصل 4: احتمال (یازدهم)
فصل 5: آمار (یازدهم)
فصل 6: استدلال (دوازدهم)
فصل 7: نظریه اعداد (دوازدهم)
فصل 8: گراف (دوازدهم)
فصل 9: ترکیبیات (دوازدهم)
فصل 10: آزمون‌های جامع
پاسخنامه‌ی کلیدی
ادامه فهرستمشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود PDF کتاب فصل آزمون گسسته و آمار و احتمال | مصطفی دیداری | انتشارات خیلی سبز