دسته‌بندی نشده · آوریل 2, 2022 0

معرفی و دانلود PDF کتاب قانون جذب و راز قبولی در کنکور | عزت علامه | انتشارات سنجش امیرکبیرمعرفی کتاب قانون جذب و راز قبولی در کنکورکتاب قانون جذب و راز قبولی در کنکور تألیف عزت علامه و محسن لطف زمان به پدیده‌ی قانون جذب می‌پردازد و روش به‌کارگیری آن را جهت دستیابی به موفقیت‌های تحصیلی تشریح می‌کند. این کتاب دستورالعملی جامع و کامل برای موفقیت در کنکور است و شامل تمرین‌هایی می‌شود که به آرامش ذهن و روان داوطلبان یاری می‌رساند.

درباره‌ی کتاب قانون جذب و راز قبولی در کنکور:

برای رسیدن به خواسته‌ها باید درخواست کنیم، اقدام کنیم و خواسته‌مان را رها کنیم. این سه توصیه چکیده‌ی قانون جذب را بازگو می‌کنند. در کتاب قانون جذب و راز قبولی در کنکور با این سه توصیه بیشتر آشنا می‌شویم و یاد می‌گیریم چگونه از طریق تصویرسازی و تلاش و کوشش به جایگاهی که مد نظرمان است دست یابیم.

کتاب حاضر در 7 فصل تدوین شده است و ذیل هر عنوان راهکارهایی را بر مبنای قانون جذب به داوطلبان شرکت در کنکور ارائه می‌دهد که مخاطبان با به‌کاربستن آن‌ها موفقیت خود را تضمین می‌کنند. داوطلبان با مطالعه‌ی این کتاب می‌آموزند که به حوادث زندگی‌شان با دیدی مثبت بنگرند و منفی‌گرایی را رها کنند، زیرا مثبت‌اندیشی و تجسم رؤیاها بخش مهمی از مسیر موفقیت است.

درباره‌ی مجموعه‌ی سنجش امیرکبیر:

امروزه، به‌دلیل تعداد بالای داوطلبان و وجود رقابت تنگاتنگ میان آن‌ها، ورود به دانشگاه‌های مطرح در سراسر کشور امری بسیار دشوار است، که علاوه بر هوش و توانایی‌های علمی، تمرین و ممارستی جدی نیز می‌طلبد. در شرایطی که هر روزه مؤسسه‌هایی جدید با انبوهی از شعارهای غیرعملی سر برآورده‌اند و متقاضیانِ ورود به دانشگاه را جذبِ تبلیغات پرطمطراق خود می‌کنند، یک متقاضی ساده کاری سخت برای انتخاب راهبرد صحیح در مسیر تحصیلی خود دارد.

مجموعه‌ی سنجش امیرکبیر سعی دارد با ارائه‌ی برنامه‌های فرهنگی و آموزشی به نام «دوره‌های مکاتبه‌ای» نیازهای دانشجویان، دانش‌پژوهان، فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها و مراکز عالی را پاسخ دهد. کتب آموزشی «دوره‌های مکاتبه‌ای» با هدف ارتقاء سطح علمی دانشجویان سال اول تا چهارم دانشگاه و همچنین داوطلبان ورود به مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری به نگارش درآمده‌اند.

کتاب قانون جذب و راز قبولی در کنکور برای چه کسانی مناسب است؟

اگر قصد شرکت در کنکور را دارید و می‌خواهید برای موفقیت در این آزمون از قانون جذب کمال بهره را ببرید، این کتاب مناسب شماست.
فهرست مطالب کتابمقدمه
فصل اول: تجربه افراد از راز قانون جذب
فصل دوم: همیشه همان‌جایی که هستیم، بهترین نقطه برای شروع است
فصل سوم: قانون جذب
فصل چهارم: کاربرد قانون جذب در ساختن آینده تحصیلی
فصل پنجم: ذهن و قانون جذب
فصل ششم: تمرین‌های مدل‌سازی‌شده جهت عملی شدن قانون ارتعاش (فرکانس)
فصل هفتم: چه کار کنیم که قانون جذب کارش را در زمینه‌ی پیشبرد اهداف تحصیلی ما سریع‌تر پیش ببرد؟
منابع
ادامه فهرستمشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود PDF کتاب قانون جذب و راز قبولی در کنکور | عزت علامه | انتشارات سنجش امیرکبیر