دسته‌بندی نشده · فوریه 26, 2022 0

معرفی و دانلود PDF کتاب قلب من می‌روید | کورینا لویکن | انتشارات پرتقالمعرفی کتاب قلب من می‌رویدیکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک‌تایمز که از خواندن آن پشیمان نمی‌شوید. کورینا لویکن در کتاب قلب من می‌روید چرخه احساسات را به کودکان آموزش می‌دهد و به آن‌ها اطمینان می‌دهد که حتی با وجود سختی و ناراحتی می‌شود به روزهای شاد امیدوار بود…

درباره کتاب قلب من می‌روید:

کودکان احساسات را به شکلی متفاوت از بزرگسالان تجربه می‌کنند. آن‌ها مهارت کمتری در مدیریت عواطف دارند و نمی‌توانند به‌خوبی هیجان خود را با کلمات به دیگران انتقال بدهند به همین دلیل معمولاً در برابر فشار روانی پرخاشگر یا گوشه‌گیر می‌شوند. البته تمام والدین به این نکته آگاه نیستند، اما کورینا لویکن در کتاب قلب من می‌روید (My heart) نشان داده که بر شرایط شناختی و روانی کودکان تسلط کامل دارد. این اثر درخشان، ارزشمند و سرشار از احساسات در کمال هنرمندی نوشته شده است و به کودکان آموزش می‌دهد چگونه با هر احساس مختلفی که تجربه می‌کنند کنار بیایند.

جوایز و افتخارات کتاب قلب من می‌روید:

– یکی از عناوین پرفروش نیویورک‌تایمز
– جایزه انجمن کتاب‌فروشان شمال غرب اقیانوس آرام

نکوداشت‌های کتاب قلب من می‌روید:

– جمله‌هایی آرامش‌بخش که به‌سادگی پیچیده‌ترین مفاهیم را بیان می‌کنند. (Kirkus, starred review)
– خرید این کتاب با کاربردهای آموزشی بی‌شماری که دارد برای والدین، معلمان و کتابداران ضروری است. (School Library Journal)

کتاب قلب من می‌روید مناسب چه کسانی است؟

اگر فرزندی 3 تا 7 ساله دارید که شرایط سختی را سپری می‌کند و می‌خواهید به او در کنارآمدن با احساساتش کمک کنید، این داستان تأثیرگذار را از دست ندهید.

درباره کورینا لویکن بیشتر بدانیم:

کورینا لویکن (Corinna Luyken) نویسنده و تصویرگر برنده جایزه است. اثر دیگر او «این کتاب پر از اشتباه است» از طرف وال‌استریت ژورنال و NPR مورد تحسین قرار گرفت و به زبان فارسی نیز ترجمه شده است.
مشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود PDF کتاب قلب من می‌روید | کورینا لویکن | انتشارات پرتقال