دسته‌بندی نشده · فوریه 16, 2022 0

معرفی و دانلود PDF کتاب ماجراهای من و درسام: ریاضی و آمار 2 – پایه یازدهم | امیر زراندوز | انتشارات خیلی سبزمعرفی کتاب ماجراهای من و درسام: ریاضی و آمار 2 – پایه یازدهمکتاب ماجراهای من و درسام: ریاضی و آمار 2 – پایه یازدهم نوشته‌ی امیر زراندوز، شامل درس‌نامه، نمونه سؤالات امتحانی و نمونه سؤالات آزمون‌های آزمایشی است که به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا این درس را بهتر بیاموزند و در آزمون‌ها نمره خوبی کسب کنند.

درباره‌ی کتاب ماجراهای من و درسام: ریاضی و آمار 2 – پایه یازدهم:

کتاب ریاضی و آمار یازدهم، یکی از مفهومی‌ترین و پرچالش‌ترین کتاب‌های مقطع یازدهم است. با خواندن کتاب پیش رو، می‌توانید مباحث سخت و دشوار یازدهم را خوب بفهمید و به طور کامل بر آن‌ها احاطه پیدا کنید. پس اصلاً نگران نباشید. علاوه بر اینکه همه‌ی تمرین‌ها، مثال‌ها، فعالیت‌ها و کار در کلاس‌ها پوشش داده شده، سؤالات سخت‌تر نیز چندین بار مشابه‌سازی شده است تا کاملاً برایتان جا بیفتد.

برخی از درس‌نامه‌ها مقداری طولانی شده‌اند، دلیل این امر این است که اگر آن‌ها به دو بخش کوچک‌تر تقسیم می‌شدند، در یادگیری شما اختلال به وجود می‌آمد. شما حتماً تلاش کنید همراه با معلم‌تان پیش بروید و هر مبحث این کتاب را ترجیحاً بعد از تدریس معلم‌تان بخوانید. سعی کنید مطالعه‌ی این درس را به شب‌های نزدیک امتحان موکول نکنید و هر هفته، حداقل 2 ساعت این درس را بخوانید. اگر کم‌کم ریاضی را بیاموزید، شب امتحان تنها کافی است چند نمونه سؤال را از انتهای همین کتاب حل کنید و مطمئن باشید که در امتحان 20 می‌گیرید.

کتاب ماجراهای من و درسام: ریاضی و آمار 2 – پایه یازدهم برای چه کسانی مناسب است؟

دانش‌آموزان پایه یازدهم رشته‌ی انسانی مخاطبان این کتاب‌اند.
فهرست مطالب کتابفصل اول: منطق و استدلال ریاضی 
پاسخ سؤال‌های امتحانی
فصل دوم: تابع 
پاسخ سؤال‌های امتحانی
فصل سوم: تحلیل داده‌ها 
پاسخ سؤال‌های امتحانی
خلاصە فصل‌ها 
امتحان‌های نیم‌سال اول 
پاسخ‌نامە امتحان‌های نیم‌سال اول 
امتحان‌های نیم‌سال دوم 
پاسخ‌نامە امتحان‌های نیم‌سال دوم
ادامه فهرستمشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود PDF کتاب ماجراهای من و درسام: ریاضی و آمار 2 – پایه یازدهم | امیر زراندوز | انتشارات خیلی سبز