دسته‌بندی نشده · فوریه 15, 2022 0

معرفی و دانلود PDF کتاب ماجراهای من و درسام: شیمی 2 – پایه یازدهم | عباس سرمایه | انتشارات خیلی سبزمعرفی کتاب ماجراهای من و درسام: شیمی 2 – پایه یازدهمکتاب ماجراهای من و درسام: شیمی 2 – پایه یازدهم نوشته‌ی عباس سرمایه، شامل درس‌نامه، نمونه سؤالات امتحانی و نمونه سؤالات آزمون‌های آزمایشی است که به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا این درس را بهتر بیاموزند و در آزمون‌ها نمره خوبی کسب کنند.

درباره‌ی کتاب ماجراهای من و درسام: شیمی 2 – پایه یازدهم:

ساختار کتاب پیش رو به گونه‌ای است که هر فصل به چند درس تقسیم شده تا خواندن آن‌ها برایتان ساده‌تر باشد. در پایان هر درس نیز یک مجموعه سؤالات امتحانی قرار گرفته است تا بدانید درس‌ها را تا چه سطحی باید بیاموزید.

برخی قسمت‌های کتاب درسی همچون «خود را بیازمایید»، «با هم بیندیشیم»، «کاوش کنید»، «نمونه حل شده» و «تمرین‌های دوره‌ای» در قالب مثال و تمرین آورده شده است. سؤال‌های ستاره‌دار را حتماً با دقت مطالعه کنید، چرا که نکته‌های داخل آن همچون مطالب حفظی، واکنش‌ها، حالت فیزیکی ماده‌ها و… خیلی مهم هستند.

برگ برنده‌ی این کتاب، خلاصه‌ی درس‌هاست. در این قسمت عصاره‌ی هر درس در چند خط کوتاه گردآوری شده، اگر تنها همین قسمت را خوب درک کنید، مطمئناً اغلب تمرینات را حل می‌کنید و در آزمون نمره خیلی خوبی می‌گیرید.

کتاب ماجراهای من و درسام: شیمی 2 – پایه یازدهم برای چه کسانی مناسب است؟

دانش‌آموزان پایه یازدهم رشته‌های تجربی و ریاضی مخاطبان این کتاب‌اند.
فهرست مطالب کتابفصل اول: قدر هدایای زمینی را بدانیم 
پاسخ‌نامە فصل اول
فصل دوم: در پی غذای سالم 
پاسخ‌نامە فصل دوم
فصل سوم: پوشاک، نیازی پایان‌ناپذیر 
پاسخ‌نامە فصل سوم
نمونە امتحان‌های نیم‌سال اول 
پاسخ‌نامە امتحان‌های نیم‌سال اول 
نمونە امتحان‌های نیم‌سال دوم 
پاسخ‌نامە امتحان‌های نیم‌سال دوم
ادامه فهرستمشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود PDF کتاب ماجراهای من و درسام: شیمی 2 – پایه یازدهم | عباس سرمایه | انتشارات خیلی سبز