دسته‌بندی نشده · مارس 15, 2022 0

معرفی و دانلود PDF کتاب ماجراهای من و درسام: انگلیسی 3 – پایه دوازدهم | حسن بلند | انتشارات خیلی سبزمعرفی کتاب ماجراهای من و درسام: انگلیسی 3 – پایه دوازدهمکتاب ماجراهای من و درسام: انگلیسی 3 – پایه دوازدهم نوشته‌ی حسن بلند، حاوی درس‌نامه، نمونه سؤالات امتحانی و نمونه سؤالات آزمون‌های آزمایشی است که به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا این درس را بهتر بیاموزند و در آزمون‌ها نمره خوبی کسب کنند.

درباره‌ی کتاب ماجراهای من و درسام: انگلیسی 3 – پایه دوازدهم:

کتاب پیش رو به گونه‌ای طراحی شده است که پس از خواندن درس‌نامه‌ها بتوانید آن درس را به خوبی بیاموزید و با مرور سؤال‌های متنوع آن، بتوانید پاسخ تمامی سؤالات امتحانی را بدهید و در پایان هم با جواب دادن به آزمون‌ها، امتحان برایتان به امری آسان و راحت تبدیل شود.

هر درس حاوی درس‌نامه، کلاس خصوصی، نمونه سؤال امتحانی و پاسخ‌نامه کاملاً تشریحی است. در بخش واژگان کلمات مهم درس همراه با مثالی از کتاب به صورت الفبایی فهرست شده، در بخش گرامر پس از آموزش گرامر درس و کلاس خصوصی، انواع پرسش‌های امتحانی آن ارائه گردیده، در بخش مکالمه پس از ترجمه‌ی مکالمه‌ی درس، نمونه سؤال مکالمه مرتبط با موضوع درس آمده است.

در بخش خواندن برای قسمت درک مطلب کتاب درسی، سؤالات گوناگونی طراحی شده و پس از آن یک متن درک مطلب و یک متن کلوز مربوط به موضوع متن درک مطلب کتاب آورده شده است. در بخش تلفظ بعد از آموزش تلفظ هر درس، سؤالات آن ارائه شده، در بخش نگارش در آغاز نگارش درس یاد داده شده و بعد از یک کلاس خصوصی نگارش، سؤالات مختلفی طراحی شده است.

در بخش کلاس خصوصی پس از آموزش کلمات، گرامر و نگارش، سعی شده به زبانی ساده و گفتاری با انواع سؤالات امتحانی آشنا شوید. در پایان کتاب پاسخ‌نامه تشریحی، خلاصه درس‌ها و دو آزمون نیم‌سال اول و یک آزمون نیم‌سال دوم قرار گرفته است.

کتاب ماجراهای من و درسام: انگلیسی 3 – پایه دوازدهم برای چه کسانی مناسب است؟

دانش‌آموزان پایه دوازدهم تمامی رشته‌ها مخاطبان این کتاب‌اند.
فهرست مطالب کتابواژگان کتاب دهم و یازدهم
خلاصه گرامر و نگارش کتاب دهم و یازدهم
درس اول: حس قدردانی
درس دوم: آن را پیدا کن
درس سوم: انرژی تجدیدپذیر
خلاصه درس‌ها
ادامه فهرستمشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود PDF کتاب ماجراهای من و درسام: انگلیسی 3 – پایه دوازدهم | حسن بلند | انتشارات خیلی سبز