دسته‌بندی نشده · مارس 22, 2022 0

معرفی و دانلود PDF کتاب ماجراهای من و درسام: ریاضی 3 – پایه دوازدهم تجربی | کوروش اسلامی | انتشارات خیلی سبزمعرفی کتاب ماجراهای من و درسام: ریاضی 3 – پایه دوازدهم تجربیکتاب ماجراهای من و درسام: ریاضی 3 – پایه دوازدهم تجربی نوشته‌ی کوروش اسلامی، حاوی درس‌نامه، نمونه سؤالات امتحانی و نمونه سؤالات آزمون‌های آزمایشی است که به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا این درس را بهتر بیاموزند و در آزمون‌ها نمره خوبی به دست آورند.

درباره‌ی کتاب ماجراهای من و درسام: ریاضی 3 – پایه دوازدهم تجربی:

کتاب پیش رو با توجه کامل و دقیق به کتاب درسی ریاضی 3 به نگارش درآمده و حاوی همه‌ی نکته‌ها، مفاهیم، نمونه تمرین و مثال‌های کتاب درسی است. در تمام فصل‌ها تلاش شده تعداد تمرین‌ها، حجم توضیحات و حجم کلی فصل بهترین مقدار ممکن باشد.

بهتر است به جای آنکه تعداد بسیاری از پرسش‌ها را زیاد حل کنید، سؤال‌های این کتاب را زیاد حل کنید. مهم آموختن است، آموختن روش حل، شیوه تفکر و روش استدلال. توضیحات و درس‌نامه‌ها و سؤال امتحانی هر درس، مکمل یکدیگرند. از هر یک غافل شوید، بخشی از درس را از دست می‌دهید.

حتماً در بار اول استفاده از کتاب، نکات مهم، به نظرتان پرسش‌هایی سخت دارد، سؤالاتی که نتوانستید حل کنید و… را علامت بزنید تا در هنگام مرور و جمع‌بندی مطالب از مواردی که مشخص کرده‌اید استفاده کنید.

کتاب ماجراهای من و درسام: ریاضی 3 – پایه دوازدهم تجربی برای چه کسانی مناسب است؟

دانش‌آموزان پایه دوازدهم رشته‌ی تجربی مخاطبان این کتاب‌اند.
فهرست مطالب کتابفصل اول: تابع
فصل دوم: مثلثات
فصل سوم: حد بی‌نهایت و حد در بی‌نهایت
فصل پنجم: مشتق
فصل ششم: هندسه
فصل هفتم: احتمال
ادامه فهرستمشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود PDF کتاب ماجراهای من و درسام: ریاضی 3 – پایه دوازدهم تجربی | کوروش اسلامی | انتشارات خیلی سبز