دسته‌بندی نشده · آوریل 2, 2022 0

معرفی و دانلود PDF کتاب مشاوره و برنامه ریزی کارشناسی ارشد و دکتری به روش سنجش امیرکبیر | … | انتشارات سنجش امیرکبیرمعرفی کتاب مشاوره و برنامه ریزی کارشناسی ارشد و دکتری به روش سنجش امیرکبیرکتاب مشاوره و برنامه ریزی کارشناسی ارشد و دکتری به روش سنجش امیرکبیر به نکات گوناگونی می‌پردازد که یک داوطلب شرکت در آزمون کارشناسی ارشد و دکتری با آن مواجه است، و متناسب با این شرایط، توصیه‌های کاربردی و دقیقی را مطرح می‌کند. این کتاب دستورالعملی جامع و کامل برای موفقیت در این مراحل سرنوشت‌ساز است.

درباره‌ی کتاب مشاوره و برنامه ریزی کارشناسی ارشد و دکتری به روش سنجش امیرکبیر:

افرادی که در آزمون‌های ورودی موفق عمل کرده‌اند چه روشی را به کار برده‌اند؟ برنامه‌ریزی چگونه به من کمک می‌کند تا بهتر درس بخوانم، و بهترین روش برنامه‌ریزی چیست؟ از جعبه‌ی لایتنر چگونه استفاده کنم؟ چه موانعی بر سر راه تمرکز من وجود دارد؟ آیا شرکت در آزمون‌های آزمایشی مفید است؟ این‌ها تنها نمونه‌هایی از پرسش‌هایی است که یک داوطلب شرکت در آزمون کارشناسی ارشد یا دکتری با آن‌ها مواجه است. اگر این پرسش‌ها در ذهن شما نیز هست، با کتاب مشاوره و برنامه ریزی کارشناسی ارشد و دکتری به روش سنجش امیرکبیر همراه شوید.

این کتاب به یاری داوطلبان شرکت در آزمون کارشناسی ارشد و دکتری آمده تا آن‌ها را در مرحله‌ی دشوار آمادگی برای آزمون همراهی کند. هر داوطلب می‌تواند، فارغ از رشته و گرایشی که مد نظر دارد، از این کتاب بهره ببرد و شانس قبول شدن خود را در مقطع تحصیلات تکمیلی افزایش دهد. در کتاب پیش رو با زیر و بم و جنبه‌های گوناگون موفقیت در آزمون کارشناسی ارشد و دکتری به روش سنجش امیرکبیر آشنا خواهید شد.

درباره‌ی مجموعه‌ی سنجش امیرکبیر:

امروزه، به‌دلیل تعداد بالای داوطلبان و وجود رقابت تنگاتنگ میان آن‌ها، ورود به دانشگاه‌های مطرح در سراسر کشور امری بسیار دشوار است، که علاوه بر هوش و توانایی‌های علمی، تمرین و ممارستی جدی نیز می‌طلبد. در شرایطی که هر روزه مؤسسه‌هایی جدید با انبوهی از شعارهای غیرعملی سر برآورده‌اند و متقاضیانِ ورود به دانشگاه را جذبِ تبلیغات پرطمطراق خود می‌کنند، یک متقاضی ساده کاری سخت برای انتخاب راهبرد صحیح در مسیر تحصیلی خود دارد.

مجموعه‌ی سنجش امیرکبیر سعی دارد با ارائه‌ی برنامه‌های فرهنگی و آموزشی به نام «دوره‌های مکاتبه‌ای» نیازهای دانشجویان، دانش‌پژوهان، فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها و مراکز عالی را پاسخ دهد. کتب آموزشی «دوره‌های مکاتبه‌ای» با هدف ارتقاء سطح علمی دانشجویان سال اول تا چهارم دانشگاه و همچنین داوطلبان ورود به مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری به نگارش درآمده‌اند.

کتاب مشاوره و برنامه ریزی کارشناسی ارشد و دکتری به روش سنجش امیرکبیر برای چه کسانی مناسب است؟

اگر قصد شرکت در آزمون کارشناسی ارشد یا دکتری را دارید و می‌خواهید از این آزمون سربلند بیرون بیایید، این کتاب مناسب شماست.
فهرست مطالب کتابفصل اول: مقدمه
فصل دوم: برنامه‌ریزی
فصل سوم: روش‌های مطالعه
فصل چهارم: روانشناسی کنکور تحصیلات تکمیلی
فصل پنجم: آزمون‌های آزمایشی
منابع 
ادامه فهرستمشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود PDF کتاب مشاوره و برنامه ریزی کارشناسی ارشد و دکتری به روش سنجش امیرکبیر | … | انتشارات سنجش امیرکبیر