دسته‌بندی نشده · آوریل 12, 2022 0

معرفی و دانلود PDF کتاب منطق دهم سری نورون | علی اشراقی | انتشارات زیمعرفی کتاب منطق دهم سری نوروندلتان می‌خواهد، به‌راحتی و با خواندن 13 نقشه‌ی ذهنی، درس منطق را فرا بگیرید؟ با خواندن کتاب منطق دهم سری نورون نوشته‌ی علی اشراقی می‌توانید درک بهتری از این درس پیدا کنید و با تسلط بیشتر، از پس آزمون‌های درس منطق پایه‌ی دهم برآیید.

درباره‌ی کتاب منطق دهم سری نورون:

آیا تابه‌حال چیزی در مورد نقشه‌ی ذهنی شنیده‌اید؟ سابقه‌ی استفاده از نقشه‌ی ذهنی به‌منظور درک و فهم بهتر مسائل به سال‌های بسیار دور بازمی‌گردد، اما در جهان امروز نیز نقشه‌های ذهنی کاربرد فراوانی دارند. درواقع، استفاده‌ی اصلی این نقشه‌ها در زمانی است که می‌خواهیم دسته‌بندی‌ها را درک کنیم و مطالب جدید و متنوعی را در ذهنمان سامان دهیم.

حالا، اگر به شما بگویند می‌توانید کل مفاهیم منطق پایه‌ی دهم را با خواندن 13 نقشه‌ی ذهنی فرا بگیرید، آیا این کار را نمی‌کنید؟ در کتاب منطق دهم سری نورون مطالب هر درس در یک نقشه‌ی ذهنی آمده، اما این تنها مزیت این کتاب نیست. شما می‌توانید با اسکن QR-Code از آموزش آنلاین نیز بهره بگیرید و ویدئوی آموزش نقشه‌های ذهنی را ببینید و نکات مهم درس را ملکه‌ی ذهن خود کنید. این کتاب همچنین شامل سؤال، تست‌ و آزمون نیز هست تا بتوانید میزان یادگیری خود را بسنجید.

سریع‌ترین روش استفاده از نقشه‌ی ذهنی این است که معلم نقشه را در مقابل دانش‌آموزان قرار دهد و هم‌زمان درس را بر مبنای آن پیش ببرد. پس، این مجموعه نه‌تنها مناسب دانش‌آموزان بلکه متناسب با نیاز معلمان نیز هست!

کتاب منطق دهم سری نورون برای چه کسانی مناسب است؟

(حجم این کتاب بیش از ۲۰ مگابایت است، لطفاً، قبل از خرید، نسخه‌ی نمونه را دریافت کنید و مطمئن شوید که این کتاب در موبایل یا تبلت شما صحیح نمایش داده می‌شود.)

کتاب حاضر مناسب دانش‌آموزان مقطع دهم رشته‌ی انسانی و معلمان درس منطق است.
فهرست مطالب کتاببخش نخست: منطق و مباحث آن
درس 1: منطق، ترازوی اندیشه
بخش دوم: روابط میان ذهن و زبان و خارج
درس 2: لفظ و معنا
درس 3: مفهوم و مصداق
بخش سوم: تعریف
درس 4: اقسام و شرایط تعریف
بخش چهارم: استدلال استقرایی
درس 5: اقسام استدلال استقرایی
بخش پنجم: قضیه حملی و قیاس اقترانی
درس 6: قضیه حملی
درس 7: احکام قضایا
درس 8: قیاس اقترانی
بخش ششم: قضیه شرطی و قیاس استثنایی
درس 9: قضیه شرطی و قیاس استثنایی
بخش هفتم: منطق کاربردی
درس 10: سنجشگری در تفکر
ضمیمه: مغالطات در یک نگاه
آزمون‌های پایانی
پاسخ‌نامه آزمون‌های پایانی
ادامه فهرستمشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود PDF کتاب منطق دهم سری نورون | علی اشراقی | انتشارات زی