دسته‌بندی نشده · فوریه 22, 2022 0

معرفی و دانلود PDF کتاب میمون‌ها را بشمار | مک بارنت | انتشارات پرتقال

[ad_1]

معرفی کتاب میمون‌ها را بشماریک جنگل بزرگ انتظار شما را می‌کشد تا حیوانات آن را بشمارید! مک بارنت در کتاب میمون‌ها را بشمار تمرین شمردن را به تجربه‌ای لذت‌بخش تبدیل می‌کند. این اثر خواندنی توانسته چندین جایزه از جمله بهترین کتاب مصور گودریدز را به دست آورد.

درباره کتاب میمون‌ها را بشمار:

مک بارنت در این کتاب می‌خواهد به شما شمردن را یاد دهد، آماده‌اید؟ خب بچه‌ها، شروع می‌کنیم… میمون‌ها به صف! میمون‌ها! کجا رفتید؟ انگار یک مار کبری بزرگ آن‌ها را ترسانده. حالا راهی جز پیدا کردن آن‌ها نداریم اما مراقب باشید، چون ممکن است هر لحظه یک حیوان خطرناک دیگر از راه برسد و کتاب میمون‌ها را بشمار (Count the Monkeys) حتی از چیزی که هست شلوغ‌تر شود!

افتخارات کتاب میمون‌ها را بشمار:

– نامزد جایزه کودکان مقطع ابتدایی Firefly در سال 2015
– نامزد جایزه انتخاب گودریدز برای کتاب‌های مصور در سال 2013
– نامزد مدال خوانندگان کالیفرنیا برای دوره ابتدایی در سال 2016

نکوداشت‌های کتاب میمون‌ها را بشمار:

– داستانی پر جنب‌وجوش و سرگرم‌کننده. (بررسی‌های کراکوس)
– یک ماجراجویی برای بچه‌هایی که به‌تازگی اعداد را یاد گرفته‌اند. (School Library Journal)

کتاب میمون‌ها را بشمار مناسب چه کسانی است؟

کودکان 3 تا 7 سال از مطالعه این کتاب لذت خواهند برد. همچنین والدین و مربیان مهد کودک هم می‌توانند از آن برای آموزش شمردن به کودکان و تمرین اعداد کمک بگیرند.

با مک بارنت بیشتر آشنا شویم:

مک بارنت (Mac Barnett) نویسنده پرفروش نیویورک‌تایمز در حوزه ادبیات کودک است. کتاب‌های او بیش از یک میلیون نسخه در ایالات متحده فروخته و به بیش از 30 زبان ترجمه شده است. او توانسته برای کتاب‌های تصویری خود جوایزی مانند کالدکات و بهترین کتاب مصور نیویورک‌تایمز را به دست آورد. «دوتا خفن»، «دوتا خفن، خفن‌تر می‌شوند»، «دوتا خفن تابستان خود را چطور گذراندند؟»، «بچه جاسوس 1 و 2»، «سبیل» و «یک راسو دنبالم افتاده» سایر آثار بارنت هستند که به فارسی ترجمه شدند.
مشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود PDF کتاب میمون‌ها را بشمار | مک بارنت | انتشارات پرتقال