دسته‌بندی نشده · ژوئن 11, 2022 0

معرفی و دانلود PDF کتاب نردبام شیمی 3 پیشرفته – پایه دوازدهم | فرشاد هادیان فرد | انتشارات خیلی سبزمعرفی کتاب نردبام شیمی 3 پیشرفته – پایه دوازدهمکتاب نردبام شیمی 3 پیشرفته – پایه دوازدهم نوشته فرشاد هادیان فرد، همراه خوبی برای مرور و سنجیدن آموخته‌های قبلی است که با وجود پاسخ‌نامه، می‌تواند منبعی کامل برای رفع اشکال نیز باشد.

درباره کتاب نردبام شیمی 3 پیشرفته – پایه دوازدهم

شیمی پایه دوازدهم یکی از مهم‌ترین مباحث درسی است که سهم بزرگی از سوالات کنکور شیمی در خود دارد. اگر تصمیم دارید درصد بالایی از این درس کسب کنید، پس باید توجه ویژه‌ای به مطالب پایه سوم دبیرستان نشان دهید. انتشارات خیلی سبز با تالیف کتاب نردبام شیمی 3 پیشرفته – پایه دوازدهم این امکان را برای شما فراهم کرده است. لازم به ذکر است که هر فصل به سه قسمت درس‌نامه، تست و پاسخ‌نامه تقسیم شده که باعث می‌شود برای مرور و سنجش آموخته‌ها، نیازی به کتاب دیگری نداشته و انرژی و زمان خود را بر یک کتاب متمرکز کنید.

لازم به ذکر است که خیلی سبز مجموعه کتاب‌های نردبام را برای دانش‌آموزانی تالیف کرده که مطالب درسی را به خوبی آموخته و به دنبال منبعی برای افزایش توانایی و مهارت خود هستند.

کتاب نردبام شیمی 3 پیشرفته – پایه دوازدهم مناسب چه کسانی است؟

دانش‌آموزان پایه دوازدهم رشته‌های ریاضی و شیمی مخاطبان اصلی این کتاب هستند.

(این کتاب دارای حجم بیش از 20 مگابایت هست، لطفاً قبل از خرید، نسخه نمونه را دریافت و از صحت نمایش کتاب در موبایل یا تبلت اطمینان حاصل کنید)
فهرست مطالب کتابفصل اول: مولکول‌ها در خدمت تندرستی
فصل دوم: آسایش و رفاه در سایه شیمی
فصل سوم: شیمی جلوه‌ای از هنر، زیبایی و ماندگاری
فصل چهارم: شیمی، راهی به سوی آینده روشن‌تر
سوالات آزمون‌های جامع
پاسخنامه تشریحی 
پاسخنامه آزمون‌های جامع 
پاسخنامه کلیدی
ادامه فهرستمشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود PDF کتاب نردبام شیمی 3 پیشرفته – پایه دوازدهم | فرشاد هادیان فرد | انتشارات خیلی سبز