دسته‌بندی نشده · می 23, 2022 0

معرفی و دانلود PDF کتاب نرم افزار فتوشاپ 2021 – جلد اول | سعیده مفیدی نسب | انتشارات روشنگران راه فردا

[ad_1]

معرفی کتاب نرم افزار فتوشاپ 2021 – جلد اولسعیده مفیدی نسب در کتاب نرم افزار فتوشاپ 2021 – جلد اول، به صورت مقدماتی دانش آموزان را با فتوشاپ آشنا خواهد کرد و در پایان دانش‌آموزان توانایی انجام پروژه‌های جذاب و گرافیکی باکیفیتی را خواهند داشت.

درباره کتاب نرم افزار فتوشاپ 2021 – جلد اول:

نرم افزار فتوشاپ (Adobe Photoshop) یکی از پرکاربردترین نرم‌افزارهای گرافیکی است که از سال 1990 وارد عرصه نرم‌افزارهای کامپیوتری شد و جای بسیاری از برنامه‌های دیگر را گرفت. امروزه میلیون‌ها نفر از آن استفاده می‌کنند چنانچه در حال حاضر فتوشاپ به عنوان یکی از ملزومات اصلی مشاغل مختلف شناخته می‌شود.

هدف از طراحی و تالیف این کتاب، ارائه مجموعه‌ای از دروس، تمرین‌های ساده، جذاب و قابل فهم، جهت تسهیل و تکمیل علاقه‌مندی و یادگیری کودکان به کامپیوتر و نرم افزار فتوشاپ است، همچنین هدف دیگر مرتفع نمودن نیاز مدرسین کامپیوتر در مدارس ابتدایی و دانش آموزان به جهت در دسترس داشتن تمریناتی کامل در حوزه آموزش فتوشاپ است.

کودکانی که از این سن آموزش این نرم‌افزار را به صورت مبتدی فرا بگیرند، به مرور از این مهارت برای انجام پروژه‌های پیچیده‌تر و حرفه‌ای استفاده خواهند کرد یا حتی با تسلط بر آن در آینده شغل مناسبی برای خود ایجاد می‌نمایند.

کتاب نرم افزار فتوشاپ 2021 – جلد اول برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب به شکل روان و جالبی آموزش‌ها را برای دانش‌آموزان دبستانی 9 تا 12 سال ارائه می‌دهد و تجربه‌ای جدید و متفاوت برای یادگیری کامپیوتر و نرم‌افزارهای گرافیکی برای کودکان به وجود می‌آورد؛ همچنین با ارائه سوالات و تمرینات، باعث تثبیت یادگیری در ذهن آن‌ها می‌شود.

با سعیده مفیدی نسب بیشتر آشنا شویم:

او دارای مدرک کارشناس ارشد ریاضیات کاربردی از دانشگاه خوارزمی تهران است. سعیده مفیدی نسب بیش از 15 سال تجربه در زمینه آموزش کامپیوتر به کودکان دارد که در شرکت و انتشارات روشنگران راه فردا که بنیان‌گذار آن است به آموزش می‌پردازد. به اعتقاد وی آموزش کامپیوتر به کودکان و نوجوانان به عنوان ابزاری برای مبارزه با شکاف آموزش در مدارس با زندگی دیجیتالی است.

او در امر آموزش کامپیوتر به هزاران دانش‌آموز نقش کلیدی داشته و برای صدها کارشناس کامپیوتر دوره‌های تربیت مربی و روش تدریس برگزار کرده و بیش از 45 عنوان کتاب در زمینه کودکان و نوجوانان نوشته است. مفیدی نسب همچنین بیش از 25 سال سابقه تدریس در مدارس و دانشگاه دارد.
مشخصات کتاب الکترونیکقیمت نسخه الکترونیک

معرفی و دانلود PDF کتاب نرم افزار فتوشاپ 2021 – جلد اول | سعیده مفیدی نسب | انتشارات روشنگران راه فردا